Urodzinowy pokaz Bizuu wiosna-lato 2016 - zobacz koronkowo-pastelową kolekcję w stylu Chanel i Valentino [ZDJĘCIA]

Duet sióstr Bizuu świętował 5. urodziny marki podczas pokazu strojnej i dziewczęcej kolekcji na wiosnę 2016. Oprawa pokazu była naprawdę zachwycająca.

Bizuu specjalizuje się w dziewczęcych, subtelnych formach, które tym razem były wyjątkowo słodkie, bo dodatkowo okraszone pastelami i białą rustykalną koronką (i piosenkami w stylu "Zou Bisou Bisou"). Luźne fasony przypominające bieliznę nocną vintage spotkały się na wybiegu z wielokolorowym boucle w stylu Chanel, miękką dzianiną i ciekawymi plecionkami. Najbardziej świeżą propozycją, w kontekście polskiego rynku, były żakardy i tkaniny w geometryczne pasy - trochę ludowe, ale nowoczesne, bo w neonowych kolorach. Ten pomysł spodoba się fankom Valentino - podobne kreacje widzieliśmy w kolekcji Resort 2015 tego domu mody.

5. urodziny Bizuu, pokaz kolekcji Bizuu wiosna-lato 2016mat. prasowe Bizuu /Filip Okopny / Fashion-Backstage.com

Naprawdę wyjątkowa w jubileuszowym pokazie była oprawa - scenografia i dostosowana do niej choreografia. Odpowiadała za nią standardowo Kasia Sokołowska, ale tym razem miała trudniejsze zadanie. Modelki migały w oknach zbudowanej na potrzeby pokazu ściany, zatrzymując się na chwilę, jak postacie w ramie obrazu. Piękne! W finale zaś wszystkie okna się wypełniły, tworząc barwny krajobraz.

5. urodziny Bizuu, pokaz kolekcji Bizuu wiosna-lato 2016Filip Okopny / mat. prasowe Bizuu

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POKAZU BIZUU WIOSNA-LATO 2016

Więcej o: