Domyślilibyście się, że na na zdjęciu jest Kylie Jenner? My też nie. A jednak to ona - kiedyś najmniej, a dziś najbardziej atrakcyjna siostra Kim Kardashian. Podobno poprawiła tylko usta [ZDJĘCIA]

By wyglądać tak, jak wygląda dzisiaj, musiała przejść milion operacji plastycznych. A jednak twierdzi, że poprawiła tylko usta. Wierzycie?

Trudno dojrzeć w tej zmysłowej, emanującej pewnością siebie kobiecie małą, zagubiona i szczerze mówiąc zupełnie przeciętną nastolatkę, jaką była jeszcze ledwie dwa (!) lata temu.

Kylie Jenner, 2013 Kylie Jenner w 2013 roku, fot. EastNews

Dziś Kylie Jenner może się pochwalić 41 milionami obserwatorów na Instagramie, a także figurą godna pozazdroszczenia - seksowną, kobiecą, zmysłową. Fanki na całym świecie kopiują jej styl ubierania się, jej wyrazisty makijaż, fryzurę oraz sposób pozowania do zdjęć czy to na ściance, na masce samochodu, czy nad basenem.

 

Kylie sama o sobie mówi, że jest nie tyle gwiazdą, co "małą bizneswoman". Bo przecież ma dopiero 18 lat! Pełnoletność świętowała zresztą stosunkowo niedawno, a głównym prezentem, jaki otrzymała od gości, było luksusowe ferrari. A więc na bogato, jak to zawsze bywa w życiu klanu Kardashian-Jenner.

 

W rozmowie z "Elle Canada" Kylie przyznaje się (w końcu) do tego, że poprawiła sobie usta. Dodaje, że nie powiedziała o tym nikomu, nawet najbliższej przyjaciółce i ówczesnemu chłopakowi. Długo walczyła z mamą, Kris Jenner, by dała jej swoją zgodę, i ostatecznie udało się ją przekonać. Kylie stanowczo zaprzecza jednak temu, żeby poprawiała w swoim wyglądzie cokolwiek więcej:

Mówili, że miałam rekonstrukcję podbródka, korektę nosa, lifting brwi, operację piersi i całą masę innych zabiegów. To jakieś szaleństwo! Zrobiłam tylko usta. Przecież dopiero co skończyłam 18 lat, więc ani mama, ani jakikolwiek lekarz nie pozwoliliby mi iść w tym wieku pod nóż! - zarzeka się celebrytka.

No cóż, ten filmik przedstawia rzeczywistość trochę inaczej:

 

O ile na okładce nowego "Elle Canada" Kylie Jenner jest jeszcze jako tako podobna do "nowej" siebie, to patrząc na kolejne zdjęcia z magazynu naprawdę nie mogłyśmy uwierzyć, że widnieje na nich najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner. A wy, rozpoznalibyście na nich Kylie?