Karolina Pisarek i Andre Whyte z "Top Model" w kampanii Roberta Kupisza "Opera" [ZDJĘCIA + WIDEO]

Robert Kupisz na planie "Top Model" znalazł dwie nowe muzy: eteryczną Karolinę Pisarek i muskularnego Andre Whyte.

W 10. odcinku "Top Model" Robert Kupisz pojawił się jako gość specjalny i dodatkowy juror. Projektant i Kasia Sokołowska oceniali uczestników w stylizacjach z metką Kupisz. Choć jury zdecydowało się wyeliminować Andre Whyte, Amerykanin znalazł na planie nową pracę. Wraz z Karoliną Pisarek, inną uczestniczką programu, został zaangażowany do kampanii kolekcji zimowej "Opera".

Robert Kupisz - gość specjalny TVN / X-news

 

To pierwsze poważne zlecenie w karierze modeli i doskonały kapitał na, mocno niepewną, przyszłość po programie.

Wybrałem ich, bo wspólnie tworzą niezwykle zmysłową parę. Karolina jest piękną, delikatną kobietą, a Andre, ze swoją egzotyczną urodą i fizycznością, jest w stosunku do niej interesującym kontrastem. Dodatkowo Andre zachwycił mnie swoją osobowością i charakterem - mówi o tym duecie Robert Kupisz.

Pozostając w temacie "Top Model", kampanię sfotografował inny juror, Marcin Tyszka. Fotograf przyjaźni się z Kupiszem, w dodatku doskonale zna uczestników programu, ich atuty i słabości. Whyte i Pisarek są bardzo fotogeniczni, nie mają jednak cech typowych modeli. Subtelna Karolina mierzy zaledwie 170 cm. Również Andre jest niższy od kolegów z "Top Model" i znacznie bardziej rozbudowany w ramionach. Oboje pasują jednak do estetyki Roberta Kupisza, w którego pokazach zatrudniane są wyjątkowo zmysłowe modelki i bardzo męscy modele.

Sesji towarzyszy tajemnicze wideo Piotra Krzymowskiego (artysta pracował też m. in. dla La Manii). Warto zwrócić uwagę na napisy końcowe - Karolina Pisarek widnieje tam już jako kontraktowa modelka Avant, mimo że nie pojawiła się jeszcze na stronie agencji.

Kampania Roberta Kupisza z udziałem uczestników "Top Model" - ZDJĘCIA

Więcej o: