Jakob Kosel i Karolina Pisarek z "Top Model" w kampanii Apart. Wystąpili w roli... państwa młodych [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

Finaliści piątej edycji "Top Model" reklamują Apart. Karolinę Pisarek i Jakoba Kosela widzieliśmy już w różnych odsłonach, ale jeszcze nie w roli zakochanych.

Sesje reklamowe dla Apart to już tradycja programu "Top Model", jednak ta jest wyjątkowa. Korzystając z faktu, że od czwartej edycji program jest koedukacyjny, finalistów zaangażowano w roli pary zakochanych. I to nie byle jakiej, bo gotowej już ślubować przed ołtarzem. Dotąd nie mieliśmy szansy sprawdzić, czy Jakob Kosel i Karolina Pisarek do siebie pasują. W programie Karolina pozowała w filmowej sesji z Samuelem, a Jakob - w miłosnym uścisku z Magdą. Na planie na pewno poczuli się komfortowo, bo fotografował ich dobry znajomy z "Top Model" Marcin Tyszka, ulubiony fotograf marki Apart. Na ostateczny efekt współpracy tej trójki musieliśmy czekać ponad miesiąc!

ZDJĘCIA

Zmęczeni po pracy z super pareczką @jakobkosel @karolina_pisarek dla @bizuteriaapart to będzie piękna kampania ?? #tysioatwork

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)


Z powodu separacji Anji Rubik, Apart cierpiał na niedobór pięknych par. Kolekcja ślubnych diamentów i pereł przypadła gwiazdom "Top Model", a w kampanii świątecznej supermodelkę i jej męża zastąpili Karolina Malinowska i Olivier Janiak wraz z dziećmi.

Rodzina Janiaków w nowej kampanii APARTAPART/Marcin Tyszka

Karolina Pisarek i Jakob Kosel z "Top Model" w sesji ślubnej dla Apart - WSZYSTKIE ZDJĘCIA


Zobacz także, jak Radek Pestka zadebiutował w zagranicznym magazynie >>>

Tak wyglądała praca na planie sesji, która odbyła się jeszcze przed rozstrzygnięciem "Top Model":

Więcej o: