Trochę kazała na siebie czekać, ale powrót jest spektakularny. Lady Gaga gwiazdą ośmiu okładek "V Magazine". Pozuje z Larą Stone [ZDJĘCIA]

W tym roku ma szansę na Złoty Glob, ale wydaje też nową płytę. Kolejne miesiące z pewnością będą należały do niej, a osiem okładek to dopiero początek.

W ostatnim czasie o Lady Gadze mówi się bardziej jako o aktorce niż piosenkarce. Gwiazda, która swoje największe hity nagrała w  2008 i 2011 roku (utwory pochodziły z jej pierwszej i drugiej płyty), dziś więcej pochwał niż za swoją muzykę zbiera za występy w serialu "American Horror Story". W piątym sezonie artystka wciel się w Hrabinę, czyli magnetyczną wiekową wampirzycę. Jest przerażająca oraz fascynująca zarazem:

Za swoją rolę Gaga otrzymała niedawno nominację do Złotego Globu i jest całkiem prawdopodobne, że to właśnie w jej ręce już wkrótce trafi ta prestiżowa statuetka. Bo zarówno fani serialu, jak i krytycy filmowi, bardzo chwalą serialową kreację gwiazdy (rozdanie nagród 10 stycznia).

Lady Gaga, American Horror Story Lady Gaga jako Hrabina w "American Horro Story"/EastNews

W 2016 roku Lady Gaga planuje też wydanie kolejnej, już piątej płyty, nazwanej po prostu LG5. Wszystko wskazuje więc na to, że nowy rok będzie należał do niej. Tym bardziej, że Gaga właśnie wystąpiła na aż ośmiu okładkach, a mówimy tylko o jednym tytule - "V Magazine".

 

Na zdjęciach artystka pozuje w różnych perukach i ma na sobie stroje takich marek, jak Versace czy Alexander McQueen. Na jednej z okładek Gaga pozuje z rozebraną do pasa supermodelką Larą Stone, na innej przytula się do fotografki Inez van Lamsweerde, czyli połowy słynnego duetu Inez & Vinoodh, który odpowiada za niektóre zdjęcia z sesji.

 

Na pozostałych okładkach najnowszego wydania "V Magazine" widnieją także Karl Lagerfeld, Hedi Slimane, Daphne Guinness, Isabella Blow, Cierra Sky i Alexander McQueen. Wszystkie zdjęcia obejrzycie w naszej GALERII