Wiosenna kampania Tommy Hilfiger w klimacie rasta. W roli głównej - seksowny Aniołek Victoria's Secret [ZDJĘCIA + WIDEO]

Behati Prinsloo i zabójczo przystojni modele pozują na Karaibach.

Pokaz Tommy Hilfiger na wiosnę 2016 na długo został w pamięci fanów mody. Po pierwsze ze względu na zaskakujące cytaty z subkultury rasta (flaga Etiopii, szydełkowe sploty, włóczkowe czapki), po drugie - z uwagi na konflikt o obwód bioder Gigi Hadid.

LTommy_Hilfiger    Ready to wear spring summer 2016 _New York september  2015x / EAST NEWS

Od tego czasu Hadid zdążyła wyśmiać internetowych hejterów i zakwalifikować się do grona modelek Vitoria's Secret, a szydełkowe bikini od Hilfigera stało się obowiązkowym gadżetem plażujących gwiazd.


Spodziewaliśmy się, że to Gigi, oficjalna ambasadorka marki, pojawi się w kampanii kolekcji. Zastąpiła ją jednak Behati Prinsloo, Aniołek Victoria's Secret, prywatnie żona gwiazdy popu, Adama Levine z Maroon 5. Piękna Behati pozowała m. in. w rozsławionym przez Hadid bikini ze sznureczkami na brzuchu. W reklamie Tommy Hilifger Prinsloo towarzyszy pięciu atrakcyjnych modeli (nie możemy oderwać wzroku od Nathana Owensa i Marlona Teixeiry!). Kampania nosi tytuł "Wish You Were Here", co wydaje się okrutnym żartem, bo dziewczyn chętnych do wyprawy na luksusową wyspę Mustique w takim towarzystwie nie trzeba by długo szukać. Nam pozostają tylko zakupy u Hilfigera albo... nauka szydełkowania.

Behati Prinsloo i przystojniacy w kampanii Tommy Hilfiger - ZDJĘCIA

#Wilhelmina gents unite. Early morning sunrise. #MustiqueIsland #wilhelminanyc #WillyBoys #SetLife

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nathan Owens (@nathanowens_)

Więcej o:
Skomentuj:
Wiosenna kampania Tommy Hilfiger w klimacie rasta. W roli głównej - seksowny Aniołek Victoria's Secret [ZDJĘCIA + WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX