Adele gwiazdą marcowego VOGUE. Niestety, graficy przesadzili z Photoshopem - gwiazda nie jest do siebie podobna [ZDJĘCIA]

Wyszczuplona twarz, nienaturalne rumieńce, a cera gładka jak u lalki. Ta sesja nie uchroni się od lawiny krytyki.

Kto mógł być gwiazdą najnowszego wydania amerykańskiego "Vogue"? Oczywiście Adele. Jej hit z najnowszej płyty - "Hello" - ma w tym momencie ponad miliard (!) wyświetleń na YouTube, a krążek "25" był numerem 1 na listach sprzedaży praktycznie na całym świecie, w tym w Polsce. A więc rok 2015 Adele zakończyła w wielkim stylu (płyta trafiła do sklepów w listopadzie), a wszystko wskazuje na to, że kolejne miesiące również będą należały do niej.

 

Przyznajemy szczerze, że niecierpliwie czekałyśmy na Adele w "Vogue". I chyba właśnie dlatego ta sesja tak bardzo nas zawiodła. Otóż na zdjęciach autorstwa Tonne Goodman, szefowej działu mody amerykańskiego "Vogue", Adele nie do końca przypomina samą siebie...

 

Twarz wydaje się jakby graficznie wyciągnięta, a przez to bardzo wyszczuplona, jest też nienaturalnie gładka, niczym twarz lalki. Równie sztucznie wyglądają (za)mocno zaróżowione policzki. Dziwne są także miny, jakie przybiera piosenkarka, w tym przede wszystkim wyraz twarzy prosto z okładki. Przypomnijmy, tak gwiazda wygląda w rzeczywistości:

AdeleKolaż Lula.pl

Jednak najbardziej zastanawia nas to ujęcie (poniżej). Naprawdę, gdybyśmy nie wiedziały, że to Adele, nie byłybyśmy pewne, na kogo patrzymy.

Adele, VOGUE USVogue US

Oczywiście, jako całość sesja robi wrażenie - jest wyjątkowo elegancka, a przez to trochę pretensjonalna. Adele ma na sobie wspaniałe kreacje takich marek, jak Erdem, Giambattista Valli, Gucci, Salvatore Ferragamo i Alexander McQueen. Oglądamy ją m.in. zamyśloną, siedzącą przy pianinie, notującą w czerwonym Moleskine, czy rozmarzoną, leżącą w wieczorowej sukni na pałacowej sofie. Jak oceniacie zdjęcia?