Kolekcja Rihanny dla marki PUMA hitem New York Fashion Week! Zobaczcie wszystkie sylwetki [GALERIA + WIDEO]

Koronki, gorsety i przezroczystości jako odzież sportowa...? Tak! W końcu stworzyła ją BAD GAL Riri.

Wszyscy mówią i piszą o zamieszaniu, jakie wywołała premiera nowej kolekcji adidasów Kanye'go Westa. O tym, że nawet w Warszawie po Adidas Yeezy Boost ustawiają się  kolejki, na pewno zdążyliście się już dowiedzieć. A może sami w nich stoicie? :-) Niestety, buty trafią tylko do wybranych, a najbardziej zagorzali fani Westa będą je mogli kupić w internecie za mniej więcej 200% ceny. Wśród osób, które już mogą się pochwalić swoją parą, są blogerki Jessica Mercedes Kirschner i Maffashion:

 

Inną hitową współpracą artysty z marką sportową jest kolekcja Rihanny dla marki Puma. Pokaz kolekcji Fenty PUMA by Rihanna odbył się w ramach nowojorskiego tygodnia mody i był jednym z największych, najlepszych i najważniejszych show w oficjalnym grafiku. A wybiegowe stylizacje robiły wrażenie.

Stroje, dodatki i buty projektu Rihanny zaprezentowały m.in. słynne modelki Gigi i Bella Hadid:

 

Na koniec na wybiegu zjawiła się oczywiście sama Bad Gal Riri. Piosenkarka zebrała gromkie brawa. Oczywiście miała na sobie stylizację prosto z premierowej kolekcji Fenty:

 

Kolekcja Rihanny dedykowana jest wszystkim bad gals i bad boys. Jest odważna, seksowna, drapieżna, wyrazista i bardzo spójna. Mamy w niej i sukienki blisko ciała, i sporo przezroczystości, mamy elementy futrzane, aksamitne i koronkowe. Są nawet damskie bieliźniane gorsety w stylu retro! A buty są wszystkim, ale na pewno NIE nudnym obuwiem sportowym:

PUMA Fenty by RihannaEastNews

Linia określana jest jako "odważny miks japońskiego streetwearu i elementów gotyckich". Rihanna we wszystkich wywiadach podkreśla, że Puma dała jej praktycznie wolną rękę, dzięki czemu mogła dać upust swojej kreatywności. Riri oparła swoją kolekcję na bazowych kolorach - szarościach, czerni i bieli, za to zaszalała z fasonami, tkaninami i stylizacjami. Kolekcję z pierwszego rzędu podziwiała sama Anna Wintour. Na pokazie zawiła się też m.in. Naomi Campbell.

Ważnym elementem każdej z sylwetek był też wizaż: włosy i rzęsy pomalowane srebrnym sprayem i - w przypadku modelek - smoliste czarne usta.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA kolekcji Fenty Puma by Rihanna obejrzycie w naszej GALERII>>

Puma FENTY, RihannaEastNews