U Balmain modelki... zamieniły się fryzurami. Takiej Moniki Jagaciak i Gigi Hadid jeszcze nie widzieliście

Kendall Jenner i JAC z platynowymi włosami? Najważniejsze modelki pokazu Balmain wystąpiły w zaskakujących perukach.

Amerykańskie media nazywają eksperyment Balmain "hair swap", czyli zamiana włosów. Nie doszło wprawdzie do oskalpowania modelek, ale po metamorfozie trudno było rozpoznać dwie supergwiazdy modelingu, Kendall Jenner i Gigi Hadid. Hadid zaskoczyła ciemnobrązowymi falami, a Jenner wystąpiła w platynowej peruce. Myślicie, że pożyczyła ją od siostry? Nie, wszystkie fryzury z pokazu przygotował słynny stylista Sam McKnight. Eksperymenty z włosami i gwiazdorska obsady pokazu tym razem skutecznie odwróciły uwagę od seksownych i falbaniastych ubrań Balmain.

#hairswap @balmain #pfw #hairbysammcknight #kendalljenner #gigihadid @tompecheux #balmain #backstagehair #backstage #backstagebeauty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sam McKnight© (@sammcknight1)

Jak ujawnił McKnight, przygotowanie każdej z peruk trwało 10 godzin. Dlatego "nowe włosy" dostała tylko garstka top modelek, muzy Balmain. Co najważniejsze, do tej grupy weszła Monika JAC Jagaciak, jedyna Polka w gronie Aniołków Victoria's Secret. Poznanianka wystąpiła w jasnej peruce, ale można ją było łatwo rozpoznać po pięknych błękitnych oczach.