Najpierw Puma, teraz luksusowe szpilki. Rihanna znów w roli projektantki mody

Minikolekcja wokalistki stałą się tematem okładkowym kwietniowego numeru "Vogue UK".

Rihanna coraz odważniej poczyna sobie w świecie mody. Pewność siebie dała jej współpraca z marką Puma, która dała celebrytce wolną rękę w tworzeniu kolekcji z linii Fenty. Ostatni pokaz Rihanny zrobił furorę w Nowym Jorku, świetnie sprzedają się sportowe buty projektu gwiazdy.

#THETRAINER from my FENTY for @PUMA collection...Coming soon #FENTYxPUMA

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badgalriri (@badgalriri)


W autorskiej garderobie Rihanny brakowało tylko czegoś bardziej eleganckiego. Do współpracy chętny był Manolo Blahnik. Marka 73-letniego Hiszpana zyskała status kultowej dzięki licznym wzmiankom w filmach i serialach. To jego szpilki nosiły bohaterki "Plotkary" i Carrie z "Seksu w wielkim mieście". Teraz słynne "Manole" nosi Rihanna, w sesji okładkowej dla brytyjskiego "Vogue'a", który premierę projektów celebrytki uczynił tematem numeru. Wszystkie zostały stworzone z denimu (!) i bogato ozdobione kryształkami. Sensacją kolekcji pt. "Denim Desserts" stały się już dżinsowe kozaki z wbudowanym "pasem do pończoch" sięgającym talii.

Rihanna x Manolo Blanhnik, kolekcja mat. prasowe Manolo Blahnik

Szokujące kozaki kosztują aż 3995 dolarów, czyli... niecałe 16 tysięcy złotych. Do zakupu zachęca sama wokalistka: "Te kozaki są niebezpieczne! Jeśli chcesz w nich wrócić bezpiecznie do domu, nie wkładaj ich! W tych butach mogą cię porwać, te buty oznaczają kłopoty!". Cóż, i tak się sprzedadzą...

Kolekcja Rihanny dla marki Manolo Blahnik - ZDJĘCIA