35 najfajniejszych par butów polskich marek. Wybraliśmy hity wiosennych kolekcji [ZDJĘCIA + CENY]

Zapomnijmy na chwilę o Zarze, Aldo i H&M. Oto najciekawsze modele butów, które znalazłyśmy w ofercie polskich marek, tych popularnych i tych trochę droższych.

Idealne buty na wiosnę? Wygodne, uniwersalne i wpisane w trendy. Przy czym, uniwersalne wcale nie oznacza "czarne baletki". W wiosennych kolekcjach królują motywy etno (np. azteckie wzoru od Kazar) oraz ozdoby typu frędzle i sznurowania, których popularność nie ustaje od zeszłej wiosny. Bardzo na czasie są skóry typu "metallic", zarówno przy klasycznych szpilkach, jak i "męskich" półbutach na białej słoninie. Taki model być może macie już w swojej szafie. Nowością jest róż, ciemny albo pastelowy, oraz denim. Buty z tej tkaniny wypadły z obiegu wiele lat temu, ale teraz powracają dzięki Rihannie.


Dziewczynom, które nie lubią chodzić na szpilkach spodobają się baletki na słupku. Ten model przestał się już kojarzyć ze stylem babci, a lansuje go m. in. dom mody Chanel. Innym pomysłem na wygodę są wiosenne botki z jasnego zamszu, np. hitowe modele z kolekcji Ochnik.

35 supermodnych par butów na wiosnę - ZDJĘCIA