Tylko u nas: Pierwsze zdjęcia kolekcji FEMESTAGE Eva Minge. Będzie hitem Fashion Week Poland?

Na kilka godzin przed pokazem, udało nam się zdobyć zdjęcia części sylwetek z jesiennej kolekcji FEMESTAGE.

O Fashion Week Poland krąży wiele plotek - od informacji o sporym zadłużeniu imprezy, aż do zapewnień, że impreza przebiega bez zarzutu. Mimo wczorajszych opóźnień, piątkowe pokazy w łódzkiej Hali Expo odbywają się w miarę punktualnie. Dzisiejszy dzień zamknie Ewa Minge, która odebrała wczoraj statuetkę Złotego Flaminga i której linia premium została zaprezentowana podczas gali otwarcia imprezy.

21.04.2016  Lodz ,  Fashion Week Poland Lodz pokaz Ewa Minge . . Fot . Marcin Stepien / Agencja Gazeta  SLOWA KLUCZOWE: moda pokaz mody MARCIN STĘPIEŃ

Teraz czas na FEMESTAGE, udaną wyprawę projektantki w świat mody masowej. Tańsza i bardziej klasyczna linia jest na tyle efektowna, że z powodzeniem broni się na wybiegu. Premierę nowej kolekcji przewidziano na godz. 22, jednak już teraz możemy Wam pokazać część sylwetek na jesień. Co ciekawe - wzorem eksperymentów na zachodnich rynkach, nowe modele trafią do sprzedaży internetowej tuż po pokazie. Polowanie na wzorzysty płaszczyk i asymetryczną puchówkę czas zacząć.

NOWA KOLEKCJA FEMESTAGE - ZDJĘCIA

Więcej o: