Street trend - opaski z kokardami

Opaska z kokardą to jedna z najmodniejszych ozdób sezonu i można ją zupełnie różnie zestawiać. Dziś prezentujemy dwie inspiracje.

Poprzez doczepienie kokardy możemy całkowicie odmienić jakaś rzecz. Nic dziwnego, że ta uniwersalna ozdoba stała się popularna w czasie kryzysu. To łatwy i szybki sposób na urozmaicenie stylizacji i zmianę garderoby, która już nam się znudziła.

chicagolooks.blogspot.com

Kokardy we włosach wydają się infantylne i kojarzą się z małymi dziewczynkami, jednak prezentowane dziewczyny udowadniają, że można je zestawić w ciekawy sposób uzyskując zupełnie różne stylizacje. Sarah postawiła na dziewczęcy styl nakładając bordową sukienkę w zielono-białe kwiatki i różowe listki. Przód sukni jest ozdobiony białą koronką a rękawki mają delikatne bufki. Do tego dziewczyna nałożyła kryjące rajstopy i brązowe kozaki. Całość wykończyła jasną zieloną torbą na łańcuszku i kokardą we włosach. Za to Eliza poszła w zupełnie inna stronę. Klasyka została przyprawiona odrobiną szaleństwa. Prosta, czarna kurtka ze srebrnymi suwakami i ciemna rozszerzana spódnica z kontrastującym, szarym pasem połączone z nietypowymi dodatkami nabrały ciekawszego wyglądu. Zestaw Elizy przywodzi na myśl łagodną wersję ubrania Madonny z lat 80.. Szeroka spódnica, legginsy i kokarda we włosach to była też motyw rozpoznawczy Majki Jeżowskiej.

chicagolooks.blogspot.com

Obie stylizacje bez opasek byłyby niekompletne. Duża kokarda jest elementem wykończeniowym, który nadał całości odpowiedniego wyglądu. Kokardy są urocze i dzięki nim z łatwością można uzyskać łagodniejszy wygląd. Ciekawe mogłoby być połączenie rockowego stylu z delikatną kokardą we włosach. Może macie inne pomysły? Eksperymentujcie a swoje zdjęcia przysyłajcie na street@g.pl.

Zdjęcia pochodzą ze strony Chicago Looks. Polecamy!

Więcej o: