Crystal Renn w kampanii Jimmy Choo

Crystal Renn została twarzą kolekcji marki Jimmy Choo na wiosnę/lato 2011, choć pojawiła się tylko na kilku zdjęciach.
Crystal Renn w kampanii Jimmy Choo Crystal Renn została twarzą kolekcji marki Jimmy Choo na wiosnę/lato 2011 Crystal Renn została twarzą kolekcji marki Jimmy Choo na wiosnę/lato 2011. Całą kolekcję obrazuje seria 11 zdjęć, ale tylko na trzech możemy zobaczyć Crystal. Całą kolekcję obrazuje seria 11 kolorowych zdjęć, ale tylko na trzech możemy zobaczyć Crystal. Na pozostałych widać jedynie nogi i nie mamy pewności, że należą do Renn. Mogą być wyretuszowane, ale równie dobrze mogli zatrudnić drugą modelkę, która prezentowałaby buty. Niemniej jednak to Crystal jest twarzą (nie nogami) kolekcji Jimmy Choo na wiosnę/lato 2011. Modelka "plus-size" zastąpiła w tej roli supermodelkę Amber Vallettę. Sesję zrobił duet Inez & Vinoodh i musimy przyznać, że jedna fotografia przypomina nam kampanię Jean Paul Gaultier na jesień/zimę 2010/2011. Crystal przyjmuje niezwykle podobną pozę z tą różnicą, że w reklamie Jimmy Choo pośladki zakrywa torbą. Oba zdjęcia zrobili ci sami fotograficy. Kampania jest zaskakująca i nie chodzi o zatrudnienie Crystal jako twarzy marki, ale o to, że składa się ona jakby z dwóch części - pomieszano reklamę produktową z wizerunkową. A Crystal? Jak zwykle wygląda czarująco.

Całą kolekcję obrazuje seria 11 kolorowych zdjęć, ale tylko na trzech możemy zobaczyć Crystal. Na pozostałych widać jedynie nogi i nie mamy pewności, że należą do Renn. Mogą być wyretuszowane, ale równie dobrze mogli zatrudnić drugą modelkę, która prezentowałaby buty. Niemniej jednak to Crystal jest twarzą (nie nogami) kolekcji Jimmy Choo na wiosnę/lato 2011. Modelka "plus-size" zastąpiła w tej roli supermodelkę Amber Vallettę.

Sesję zrobił duet Inez & Vinoodh i musimy przyznać, że jedna fotografia przypomina nam kampanię Jean Paul Gaultier na jesień/zimę 2010/2011. Crystal przyjmuje niezwykle podobną pozę z tą różnicą, że w reklamie Jimmy Choo pośladki zakrywa torbą. Oba zdjęcia zrobili ci sami fotograficy.

Crystal Reen i Kelly Moreira w kampanii Jean Paul Gaultier na jesień/zimę 2010/2011. Pozowały przed obiektywem duetu Inez Vinoodh

Kampania jest zaskakująca i nie chodzi o zatrudnienie Crystal jako twarzy marki, ale o to, że składa się ona jakby z dwóch części - pomieszano reklamę produktową z wizerunkową. A Crystal? Jak zwykle wygląda czarująco.

GALERIA!

 

Crystal Renn - Harper's Bazaar grudzień 2010Crystal Renn nadal plus-size? >>

Crystal Renn w kampanii Jimmy Choo:
Więcej o: