Małgosia Bela w kampanii Iceberg

To już druga ważna kampania reklamowa w tym roku, którą zdobyła Małgosia Bela. Polka nie zamierza ustąpić miejsca młodszym koleżankom i udowadnia, że nawet po 30-tce można robić karierę.
Małgosia Bela w kampanii Iceberg Polka nie zamierza ustąpić miejsca młodszym koleżankom Iceberg to już druga ważna kampania reklamowa w tym roku, którą zdobyła Małgosia Bela. Polka udowadnia młodszym koleżankom, że nawet po 30-tce można robić karierę. To już druga ważna kampania reklamowa w tym roku, którą zdobyła Małgosia Bela, udowadniając, że nawet po 30-tce można robić karierę. Małgorzata Bela ma 33 lata (77), ale przekraczając magiczną "trójkę" nie przeszła na modelingową emeryturę, wręcz przeciwnie. Doskonale sobie radzi i dostaje naprawdę dużo zleceń. Po raz kolejny została twarzą kolekcji Chloe na wiosnę/lato 2011 i promuje również markę Iceberg. Polka pozuje na ulicy w zwiewnej, wzorzystej sukience. Fotografia jest prosta, ale udana. Małgosia stoi zapatrzona w punkt poza kadrem. Jej tajemnicze spojrzenie skupia uwagę, którą później odwraca suknia i delikatny materiał z którego została wykonana. Nasza najsłynniejsza modelka wygląda zachwycająco - kobieco, zmysłowo i pięknie.

Małgorzata Bela ma 33 lata (77), ale przekraczając magiczną "trójkę" nie przeszła na modelingową emeryturę, wręcz przeciwnie. Doskonale sobie radzi i dostaje naprawdę dużo zleceń. Po raz kolejny została twarzą kolekcji Chloe na wiosnę/lato 2011 i promuje również markę Iceberg.

Polka pozuje na ulicy w zwiewnej, wzorzystej sukience. Fotografia jest prosta, ale udana. Małgosia stoi zapatrzona w punkt poza kadrem. Jej tajemnicze spojrzenie skupia uwagę, którą później odwraca suknia i delikatny materiał z którego została wykonana. Nasza najsłynniejsza modelka wygląda zachwycająco - kobieco, zmysłowo i pięknie. Brawa!

Małgosia Bela w kampanii Iceberg wiosna 2011

Małgosia Bela i Iselin Steiro w kampanii reklamowej Chloe wiosna/lato 2011Małgosia Bela promienieje >>

Małgosia Bela w kampanii Iceberg:
Więcej o: