Moss, Campbell i Bela wróciły na wybieg

Weteranki razem z debiutantkami. Podczas pokazu najnowszej kolekcji Marca Jacobsa dla Louis Vuitton mogliśmy zobaczyć Kate Moss, Naomi Campbell i Małgosię Belę!
Moss, Campbell i Bela wróciły na wybieg Weteranki razem z debiutantkami podczas pokazu kolekcji Louis Vuitton Weteranki razem z debiutantkami. Podczas pokazu najnowszej kolekcji Marca Jacobsa dla Louis Vuitton mogliśmy zobaczyć Kate Moss, Naomi Campbell i Małgosię Belę! Brytyjskie modelki należące do grona ikon modelingu i supermodelek lat 90. wzięły udział w pokazie kolekcji Louis Vuitton na jesień/zimę 2011/2012. Kate i Naomi niezwykle rzadko pojawiają się na pokazach, dlatego ich występ podczas tegorocznego Paris Fashion Week jest wielkim wydarzeniem. Nas ucieszyło również pojawienie się Małgosi Beli. Wszystkie weteranki wypadły znakomicie przy młodszych koleżankach z branży. Brak tremy i pewność siebie sprawiały, że starsze modelki hipnotyzowały. Twarz Naomi była prawie niewidoczna pod czapką z daszkiem, ale gracji z jaką chodzi nie można pomylić. Kate podczas pokazu paliła papierosa i robiła to w wyjątkowy sposób. Pokaz Louis Vuitton był zjawiskowy nie tylko dzięki zatrudnieniu Kate i Naomi. To imponujące widowisko w którym wzięło udział aż 67 modelek było dopracowane w każdym szczególe.

Brytyjskie modelki, należące do grona ikon modelingu i supermodelek lat 90. wzięły udział w pokazie kolekcji Louis Vuitton na jesień/zimę 2011/2012. Kate i Naomi niezwykle rzadko pojawiają się na pokazach, dlatego ich występ podczas tegorocznego Paris Fashion Week jest wielkim wydarzeniem. Nas ucieszyło również pojawienie się Małgosi Beli.

Wszystkie weteranki wypadły znakomicie przy młodszych koleżankach z branży. Brak tremy, pewność siebie sprawiały, że starsze modelki hipnotyzowały. Twarz Naomi była prawie niewidoczna pod czapką z daszkiem, ale gracji z jaką chodzi nie można pomylić. Kate podczas pokazu paliła papierosa i robiła to w wyjątkowy sposób.

Pokaz Louis Vuitton był zjawiskowy nie tylko dzięki zatrudnieniu Kate i Naomi. To imponujące widowisko w którym wzięło udział aż 67 modelek było dopracowane w każdym szczególe. Bardzo podoba nam się pomysł z portierami i widami, którymi modelki wjeżdżały na wybieg. Zobaczcie sami.

Louis Vuitton jesień/zima 2011/2012 - wideo

Więcej o: