JAC dla Another Magazine

Monika Jagaciak wzięła udział w pięknej sesji zdjęciowej dla brytyjskiego tytułu. Warto zobaczyć, jak modę w tańcu uchwycił fotograf Nick Knight!
JAC dla "Another Magazine" Monika Jagaciak wzięła udział w sesji zdjęciowej dla brytyjskiego magazynu Monika Jagaciak wzięła udział w awangardowej sesji zdjęciowej dla brytyjskiego "Another Magazine". Warto zobaczyć, jak modę w tańcu uchwycił Nick Knight. Awangardowa sesja z udziałem Moniki Jagaciak jest niesamowita z kilku powodów. Kolorystyka, dramatyczny klimat i piękne kreacje tworzą dynamikę spotęgowaną dodatkowo przez graficzny podział fotografii. Modę w tańcu uchwycił fotograf Nick Knight. Kadry przypominają rozbite lustra lub geometryczne układanki. Najdziwniejsze jest jednak coś innego - sama JAC daje tym ujęciom życie, mimo że właściwie na żadnym z nich nie widać jej w pełni, a twarz modelki chowa się za rozwianymi w tańcu włosami. Główną rolę odgrywa ruch, rzeźba poruszających się ubrań i żywioł powietrza.

Awangardowa sesja z udziałem Moniki Jagaciak jest niesamowita z kilku powodów. Kolorystyka, dramatyczny klimat i piękne kreacje tworzą dynamikę spotęgowaną  dodatkowo przez graficzny podział fotografii. Kadry przypominają rozbite lustra lub geometryczne układanki. Najdziwniejsze jest jednak coś innego - sama JAC daje tym ujęciom życie, mimo że właściwie na żadnym z nich nie widać jej w pełni, a twarz modelki chowa się za rozwianymi w tańcu włosami. Główną rolę odgrywa ruch, rzeźba poruszających się ubrań i żywioł powietrza.

Obejrzyjcie galerię - my jesteśmy zachwycone!

Monika Jagaciak (JAC) jest związana z agencją:

Gaga Models

Więcej o: