Anja Rubik w sesji dla marki Apart

Anja Rubik razem z zaprzyjaźnionym fotografem Marcinem Tyszką wyjechała do Australii, by w pięknych plenerach zrealizować sesję zdjęciową dla marki biżuterii Apart.
Anja Rubik w sesji dla marki Apart Anja Rubik fotografowana przez Marcina Tyszkę w australijskich plenerach Anja Rubik z zaprzyjaźnionym fotografem Marcinem Tyszką wyjechała do Australii, by w pięknych plenerach zrealizować sesję zdjęciową dla marki biżuterii Apart. Anja Rubik razem z zaprzyjaźnionym fotografem Marcinem Tyszką wyjechała do Australii, by w pięknych plenerach zrealizować sesję zdjęciową dla marki biżuterii Apart. Zdjęcia na świeżym powietrzu zostały zrobione w przepięknych miejscach Australii. Anja pozowała na plaży, statku i w ogrodzie otaczającym elegancką willę. Bawiła się z kangurem i podziwiała cudowne widoki. Sesja biżuterii Apart zrobiona przez Marcina Tyszkę jest niezwykle klimatyczna i przypomina kalendarz jego autorstwa z tą samą modelką w roli głównej. Polka w obiektywie Tyszki wygląda znakomicie. Para się przyjaźni, a ich więź widać w zrealizowanych przez nich projektach. Anja na zdjęciach wykonanych przez Marcina wygląda na zrelaksowaną i spokojną. Rzadko kiedy wygląda tak swobodnie i pięknie.

Zdjęcia na świeżym powietrzu zostały zrobione w przepięknych miejscach Australii. Anja pozowała na plaży, statku i w ogrodzie otaczającym elegancką willę. Bawiła się z kangurem i podziwiała cudowne widoki. Sesja biżuterii Apart zrobiona przez Marcina Tyszkę jest niezwykle klimatyczna i przypomina kalendarz jego autorstwa z tą samą modelką w roli głównej.

Anja Rubik w sesji Apart

Polka w obiektywie Tyszki wygląda znakomicie. Para się przyjaźni a ich więź widać w zrealizowanych przez nich projektach. Anja na zdjęciach  wykonanych przez Marcina wygląda na zrelaksowaną i spokojną. Rzadko kiedy wygląda tak swobodnie i pięknie. Nam sesja bardzo się podoba. A Wam?

GALERIA!

Więcej o: