Anja Rubik znowu reklamuje Quazi

Supermodelka po raz kolejny została twarzą marki Quazi. Po kilku rozczarowujących sesjach wreszcie osiągnięto naprawdę dobry poziom.
Anja Rubik znowu reklamuje Quazi Supermodelka po raz kolejny została twarzą marki Quazi Supermodelka Anja Rubik po raz kolejny została twarzą marki Quazi. Po kilku rozczarowujących sesjach wreszcie osiągnięto naprawdę dobry poziom Supermodelka Anja Rubik po raz kolejny została twarzą marki Quazi. Po kilku rozczarowujących sesjach wreszcie osiągnięto naprawdę dobry poziom. Zdjęcia ponownie zrobił Artur Wesołowski. Po nieudanej, wręcz tragicznej kampanii na wiosnę/lato 2010 ekipie udało się zrealizować całkiem udaną sesję na jesień/zimę 2010/2011. Najnowsza odsłona prezentująca kolekcję na tegoroczną wiosnę/lato jest zdecydowanie najlepsza. Wreszcie możemy zobaczyć subtelną, delikatną Anję, która ani nie udaje wampa, ani nie pozuje z torebką na głowie. Zdjęcia zostały zrobione w mieszkaniu, a czarno-biała stylistyka podkreśla spokojny klimat. Kampania jest jakby wyciszona, stonowana i sielankowa. Modelka wyleguje się na kanapie, ale w jej pozie nie ma nic z przesadnie zmysłowych wcieleń, jakie wcześniej prezentowała w kampaniach Quazi. Te zdjęcia ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Musimy przyznać, że z sezonu na sezon kampanie reklamowe polskiej marki obuwniczej Quazi stają się coraz lepsze. Oby tak dalej!

Zdjęcia ponownie zrobił Artur Wesołowski. Po nieudanej, wręcz tragicznej, kampanii na wiosnę/lato 2010, ekipie udało się zrealizować całkiem udaną sesję na jesień/zimę 2010/2011. Najnowsza odsłona prezentująca kolekcję na tegoroczną wiosnę/lato jest zdecydowanie najlepsza.

Wreszcie możemy zobaczyć subtelną, delikatną Anję, która ani nie udaje wampa, ani nie pozuje z torebką na głowie. Zdjęcia zostały zrobione w mieszkaniu, a czarno-biała stylistyka podkreśla spokojny klimat. Kampania jest jakby wyciszona, stonowana i sielankowa. Modelka wyleguje się na kanapie, ale w jej pozie nie ma nic z przesadnie zmysłowych wcieleń, jakie wcześniej prezentowała w kampaniach Quazi. Te zdjęcia ogląda się z prawdziwą przyjemnością.

Musimy przyznać, że z sezonu na sezon kampanie reklamowe polskiej marki obuwniczej Quazi stają się coraz lepsze. Oby tak dalej!

GALERIA!

Anja Rubik dla Quazi wiosna/lato 2011