Anna Wendzikowska reklamuje kapelusze HatHat

Aktorka, dziennikarka i nasza najlepsza zagraniczna korespondentka w jednym została ambasadorką kapeluszy HatHat. Jak spisała się w roli fotomodelki?
Wendzikowska reklamuje kapelusze HatHat Jak jedna z najpopularniejszych dziennikarek spisała się w roli fotomodelki? Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka i nasza najlepsza zagraniczna korespondentka, została ambasadorką HatHat, marki produkującej i sprzedającej kapelusze Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka i nasza najlepsza zagraniczna korespondentka, została ambasadorką kapeluszy HatHat. Jak spisała się w roli fotomodelki? Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Przeprowadzała wywiady z największymi sławami zachodniego kina - Angeliną Jolie, Colinem Farrelem, Robertem Pattinsonem czy Leonardo di Caprio. Urodziwa celebrytka podpisała kontrakt z marką produkującą i sprzedająca nakrycia głowy HatHat i została jej ambasadorką. Przy tej okazji stanęła przed obiektywem Magdy i Adama Lewanowiczów - małżeństwa fotografów, którzy mają na swoim zawodowym koncie zdjęcia Bruce'a Willisa, Anny Dymnej czy Kasi Smolińskiej z "Top Model. Zostań Modelką".

Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Przeprowadzała wywiady z największymi sławami zachodniego kina - Angeliną Jolie, Colinem Farrelem, Robertem Pattinsonem czy Leonardo di Caprio. Urodziwa celebrytka podpisała kontrakt z marką produkującą i sprzedająca nakrycia głowy HatHat i została jej ambasadorką. Przy tej okazji stanęła przed obiektywem Magdy i Adama Lewanowiczów - małżeństwa fotografów, którzy mają na swoim zawodowym koncie zdjęcia Bruce'a Willis'a, Anny Dymnej czy Kasi Smolińskiej z "Top Model. Zostań Modelką".

W GALERII umieściłyśmy sporo zdjęć z kampanii. Obejrzyjcie i napiszcie jak podoba się Wam sesja i wybór dziennikarki na ambasadorkę marki.

Więcej informacji i sklep internetowy z prezentowanymi nakryciami głowy znajdziecie na stronie marki.

Anna Wendzikowska reklamuje kapelusze HatHat

Więcej o: