Rihanna na okładce "Cleo Australia"

Znowu zbyt seksownie? Czerwonowłosa piosenkarka na kolejnej okładce - tym razem w mocno "dziurawej" sukience. Co ciekawe, to zdjęcie wykorzystano już wcześniej... Zobacz sama!
Rihanna na okładce "Cleo Australia" Czerwonowłosa piosenkarka na kolejnej okładce - tym razem w "dziurawej" sukience Rihanna pojawiła się na okładce "Cleo Australia". Co ciekawe, zdjęcie wcale nie jest nowe - pierwszy raz pojawiło się w "Marie Claire" w grudniu 2010 roku! Znowu zbyt seksownie? Co ciekawe, to zdjęcie wykorzystano już wcześniej... 23-letnia piosenkarka na okładce australijskiego magazynu "Cleo" została "wciśnięta" w rozciągliwą białą minisukienkę z dżerseju, która odsłania jej ciało dzięki dwóm pasom dziur. To kolejny raz, kiedy możemy podziwiać ją mniej lub bardziej obnażoną. Mamy wrażenie, że Rihanna nie poświęca już uwagi sesjom, które nie mają podtekstów seksualnych. Co ciekawe, zdjęcie wcale nie jest nowe - pierwszy raz pojawiło się w świątecznym wydaniu czasopisma "Marie Claire" w grudniu 2010 roku!

23-letnia piosenkarka na okładce australijskiego magazynu "Cleo" została "wciśnięta" w rozciągliwą białą minisukienkę z dżerseju, która odsłania jej ciało dzięki dwóm pasom dziur. To kolejny raz kiedy możemy podziwiać ją w mniejszy lub większy sposób obnażoną. Mamy wrażenie, że Rihanna nie poświęca już uwagi sesjom, które nie mają podtekstów seksualnych.

Co ciekawe zdjęcie wcale nie jest nowe - pierwszy raz pojawiło się w świątecznym wydaniu czasopisma "Marie Claire" w grudniu 2010 roku!

Rihanna w świątecznym wydaniu Marie Claire z 2010 roku

Co sądzicie o ponownym wykorzystywaniu okładkowych zdjęć?

Niżej najświeższa okładka "Cleo":

Rihanna na okładce Cleo Australia

Więcej o: