Eniko Mihalik w sesji Mango na wiosnę/lato 2011

Mango idzie w ślady H&M! W najnowszym lookbooku hiszpańskiej sieciówki zobaczymy Eniko Mihalik.
Eniko Mihalik w sesji Mango W najnowszym lookbooku hiszpańskiej sieciówki zobaczymy Eniko Mihalik Mango idzie w ślady H&M! W najnowszym lookbooku hiszpańskiej sieciówki zobaczymy Eniko Mihalik - Węgierkę, która zajmuje 12 miejsce w rankingu Model.com. Przez długi czas firma Mango nie zatrudniała znanych modelek do sesji do lookbooków kolekcji. Jedynie w reklamach hiszpańskiej mogliśmy zobaczyć znane twarze, ale zwykle były to gwiazdy, jak Scarlett Johansson, czy siostry Cruz, ale firma rzadko zatrudniała znane modelki. Niedawno to się zmieniło i w ubraniach Mango mogliśmy podziwiać m.in. Anję Rubik. ostatnio do sesji najnowszej kolekcji na wiosnę/lato 2011 zatrudniono modelkę, która zajmuje 12 miejsce w rankingu Models.com - Eniko Mihalik. Węgierka w wieku 14 lat zwyciężyła w konkursie Elite Model Look. Cztery lata później zadebiutowała na pokazie marki Chanel. Dziś ma 22 lata (11 maja obchodzi urodziny) i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w modelingu. Sukces zapewniła jej uroda dziecka - zgrabny, mały nos i niesamowite kości policzkowe. Jej dziewczęcy urok doskonale pasuje do kolorowej kolekcji Mango na wiosnę/lato 2011. Zdjęcia barwnej kolekcji hiszpańskiej sieciówki zrobił Txema Yeste. Sesja została zatytułowana "Color & Stripes", bo to przewodnie hasła najnowszych propozycji Mango na ten sezon. Projektanci marki stawiają na paski oraz żywe, intensywne kolory, które łączą w bardzo odważny sposób. Do tego obowiązkowo - rzucające się w oczy dodatki, które są doskonałym wykończeniem stylizacji. Lookbook Mango to doskonałe źródło inspiracji na lato!

Przez długi czas firma Mango nie zatrudniała znanych modelek do sesji do lookbooków kolekcji. Jedynie w reklamach hiszpańskiej mogliśmy zobaczyć znane twarze, ale zwykle to były gwiazdy, jak Scarlett Johansson, czy siostry Cruz, ale firma rzadko zatrudniała znane modelki. Niedawno się to zmieniło i w ubraniach Mango mogliśmy podziwiać m.in. Anję Rubik. ostatnio do sesji najnowszej kolekcji na wiosnę/lato 2011 zatrudniono modelkę, która zajmuje 12 miejsce w rankingu models.com - Eniko Mihalik.

Węgierka w wieku 14 lat zwyciężyła w konkursie Elite Model Look. Cztery lata później zadebiutowała na pokazie marki Chanel. Dziś ma 22 lata (11 maja obchodzi urodziny) i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w modelingu. Sukces zapewniła jej uroda dziecka - zgrabny, mały nos i niesamowite kości policzkowe. Jej dziewczęcy urok doskonale pasuje do kolorowej kolekcji Mango na wiosnę/lato 2011.

Eniko Michalik - lookbook Mango wiosna/lato 2011

Zdjęcia barwnej kolekcji hiszpańskiej sieciówki zrobił Txema Yeste. Sesja została zatytułowana "Color & Stripes", bo to przewodnie hasła najnowszych propozycji Mango na ten sezon. Projektanci marki stawiają na paski oraz żywe, intensywne kolory, które łączą w bardzo odważny sposób. Do tego obowiązkowo - rzucające się w oczy dodatki, które są doskonałym wykończeniem stylizacji. Lookbook Mango to doskonałe źródło inspiracji na lato!

Zobaczcie sami - GALERIA!

Eniko Michalik - lookbook Mango wiosna/lato 2011