Geri Halliwell reklamuje stroje kąpielowe NEXT

Była Spicetka w sesji zdjęciowej promującej kolekcję strojów kąpielowych "Geri by NEXT". Jak spisała się 38-letnia gwiazda? Sprawdźcie!
Geri Halliwell reklamuje stroje NEXT Była Spicetka w sesji promującej kolekcję strojów kąpielowych "Geri by NEXT" Geri Halliwell reklamuje stroje kąpielowe. Była Spicetka wzięła udział w sesji promującej kolekcję "Geri by NEXT". Kolekcja występuje w formie "mix and match" Była Ginger Spice od lat boryka się z bulimią. 38-letnia Geri Halliwell szczerze wyznaje, że choć teraz ma się dobrze, to przez całe swoje życie przeszła przez wiele rozmiarów i zawsze miała problem z doborem odpowiednich ubrań, zwłaszcza bielizny i strojów kąpielowych. Stąd tak chętnie zgodziła się promować kostiumy we współpracy z marką NEXT. Stroje są podobno świetnej jakości i dobrze leżą na każdej kobiecie. Kolekcja występuje w formie "mix and match", co ułatwia znalezienie idealnego kompletu.

Była Ginger Spice od lat boryka się z bulimią. 38-letnia Geri Halliwell szczerze wyznaje, że choć teraz ma się dobrze, to przez całe swoje życie przeszła przez wiele rozmiarów i zawsze miała problem z doborem odpowiednich ubrań, zwłaszcza bielizny i strojów kąpielowych. Stąd tak chętnie zgodziła się promować kostiumy we współpracy z marką NEXT. Stroje są podobno świetnej jakości i dobrze leżą na każdej kobiecie. Kolekcja występuje w formie "mix nad match", co ułatwia znalezienie idealnego kompletu.

Jak podoba się Wam była Spicetka w roli modelki? Spisała się? Odwiedźcie GALERIĘ i skomentujcie!

Geri Halliwell reklamuje stroje kąpielowe NEXT

Więcej o: