Nowe Conversy - hit czy kit?

Japonki plus trampki? Tak. Najnowsze buty Converse łączą cechy obu tych modeli.
Nowe Conversy Japonki plus trampki? Tak. Najnowsze buty Converse łączą cechy obu tych modeli Japonki plus trampki? Tak. Najnowsze buty Converse łączą cechy obu tych modeli. The Converse Chuck Taylor All Star Sandal będzie hitem sezonu wiosna/lato! Kreatywność projektantów obuwia w tworzeniu butów, których nie można zaklasyfikować do żadnej ze starych grup jest ogromna. Połączenie japonek z botkami nie jest nowością, ale firma Converse jako pierwsza ze znanych marek zdecydowała się na odmianę swoich klasycznych, flagowych butów i zastosowanie najnowszych trendów. Projektanci amerykańskiej marki zgodnie z aktualną tendencją modyfikowania wycięli przód klasyków All Star i dodali tam paski z japonek. Dzięki temu powstał nowoczesny model trampek nazwany The Converse Chuck Taylor All Star Sandal. Główną zaletą tych butów jest połączenie komfortu sandałów ze oldschoolową stylistyką, za którą rzesze fanów kochają Converse.

Kreatywność projektantów obuwia w tworzeniu butów, których nie można zaklasyfikować do żadnej ze starych grup jest ogromna. Połączenie japonek z botkami nie jest nowością, ale firma Converse jako pierwsza ze znanych marek zdecydowała się na odmianę swoich klasycznych, flagowych butów i zastosowanie najnowszych trendów.

Projektanci amerykańskiej marki zgodnie z aktualną tendencją modyfikowania wycięli przód klasyków All Star i dodali tam paski z japonek. Dzięki temu powstał nowoczesny model trampek nazwany The Converse Chuck Taylor All Star Sandal. Główną zaletą tych butów jest połączenie komfortu sandałów ze oldschool'ową stylistyką, za którą rzesze fanów kochają Converse.

Converse Chuck Taylor All Star Thong Sandal

Podobają się Wam? To hit czy kit?

The Converse Chuck Taylor All Star Sandal to: