Alice Greczyn w kampanii Victorii Beckham

25-letnia gwiazda amerykańskiego serialu "Windfall" ma polskie korzenie, a na koncie kontrakt z marką Victorii Beckham. Zobaczcie zdjęcia z najnowszej kampanii!
Greczyn w kampanii Victorii Beckham 25-letnia gwiazda serialu "Windfall" została twarzą marki Victorii Beckham 25-letnia gwiazda amerykańskiego serialu "Windfall" ("Fuks") Alice Greczyn została twarzą kolekcji dżinsów i okularów marki Victorii Beckham. Alice Greczyn to amerykańska aktorka polskiego pochodzenia. Znana jest głównie z roli w serialu stacji Fox Life "Windfall" (polski tytuł "Fuks"), który opowiada o historii grupy osób, którym udało się wygrać na loterii po 20 milionów dolarów. Alice gra tam postać Frankie McMahon. Zagrała również anorektyczkę w trzech epizodach popularnego serialu "Make It or Break It" oraz w dwudziestu trzech epizodach serialu dramatycznego stacji ABC "Lincoln Heights". Wygląda na to, że przepustkę do prawdziwej sławy przyniesie jej najświeższy kontrakt, który podpisała z Victorią Beckham. Alice została twarzą najnowszej kolekcji dżinsów i okularów. Na zachodzie określa się ją mianem wschodzącej i dobrze zapowiadającej się gwiazdy. Była Spiectka mówi o współpracy z Alice Greczyn: "Ciągle poszukuję inspirujących dziewczyn i wierzę w przeznaczenie, więc pisane mi było spotkać Alice. Kocham swoje znalezisko - to nowy świeży talent! Ona uosabia ducha mojego denimu, jest naturalnie piękna i idealna dla kolekcji." Victoria Beckham była tak zadowolona ze współpracy, że jeden ze swoich najnowszych modeli dżinsów nazwała właśnie "Alice"!

Alice Greczyn to amerykańska aktorka polskiego pochodzenia. Znana jest głównie z roli w serialu stacji Fox Life "Windfall" (polski tytuł "Fuks"), który opowiada o historii grupy osób, którym udało się wygrać na loterii po 20 milionów dolarów. Alice gra tam postać Frankie McMahon. Zagrała również anorektyczkę w trzech epizodach popularnego serialu "Make It or Break It" oraz w dwudziestu trzech epizodach serialu dramatycznego stacji ABC "Lincoln Heights".

Wygląda na to, że przepustkę do prawdziwej sławy przyniesie jej najświeższy kontrakt, który podpisała z Victorią Beckham. Alice została twarzą najnowszej kolekcji dżinsów i okularów, a jej zdjęcia można już zobaczyć w naszej GALERII. Na zachodzie określa się ją mianem wschodzącej i dobrze zapowiadającej się gwiazdy. Była Spiectka mówi o współpracy z Alice Greczyn:

Ciągle poszukuję inspirujących dziewczyn i wierzę w przeznaczenie, więc pisane mi było spotkać Alice. Kocham swoje znalezisko - to nowy świeży talent! Ona uosabia ducha mojego denimu, jest naturalnie piękna i idealna dla kolekcji.

Victoria Beckham była tak zadowolona ze współpracy, że jeden ze swoich najnowszych modeli dżinsów nazwała właśnie "Alice"!

Co sądzicie o tym zjawisku? Rośnie nam nowa gwiazda za granicą?

Alice Greczyn - aktorka z polskimi korzeniami w kampanii Victorii Beckham