Odważne buty Ruthie Davis

Najnowsza kolekcja uwielbianej przez gwiazdy marki Ruthie Davis na wiosnę/lato 2011 to idealna propozycja dla prawdziwych wielbicieli butów.
Odważne buty Ruthie Davis Ruthie Davis proponuje neonowe szpilki Ruthie Davis na wiosnę/lato proponuje różowe, zielone i żółte szpilki, jak i kolorowe uszyte z kawałków neonowych skór. Proste fasony są ozdobione wycięciami Najnowsza kolekcja uwielbianej przez gwiazdy marki Ruthie Davis na wiosnę/lato 2011 to idealna propozycja dla prawdziwych wielbicieli butów. W ofercie znajdziemy to, co kobiety w tym sezonie lubią najbardziej - zmysłowe szpilki w odważnych kolorach i ozdobione nietypowymi dekoracjami. Kolekcja składa się z kilkunastu modeli w trzech stylach. Wśród propozycji królują buty w neonowych barwach, które od razu rzuca się w oczy, ale nie zabrakło również klasyków w czerni i beżu. Ruthie Davis na wiosnę/lato 2011 proponuje różowe, zielone i żółte buty, jak i kolorowe uszyte z kawałków neonowych skór. Fasony są proste, klasyczne, ozdobione ciekawymi wycięciami czy paseczkami. Drugą propozycją są ozdobione ćwiekami i przeróżnymi nitami szpilki w stylu pasującym do Lady Gagi. Dla fanek eleganckich butów przygotowano linię botków z paseczkami. Kolekcja jest odważna i znakomita. Nic dziwnego, że stałymi klientkami marki Ruthie Davis są Lady Gaga, Beyonce i Kim Kardashian.

W ofercie znajdziemy to, co kobiety w tym sezonie lubią najbardziej - zmysłowe szpilki w odważnych kolorach i ozdobione nietypowymi dekoracjami. Kolekcja składa się z kilkunastu modeli w trzech stylach. Wśród propozycji królują buty w neonowych barwach, które od razu rzuca się w oczy, ale nie zabrakło również klasyków w czerni i beżu.

Ruthie Davis na wiosnę/lato 2011 proponuje różowe, zielone i żółte buty, jak i kolorowe uszyte z kawałków neonowych skór. Fasony są proste, klasyczne, ozdobione ciekawymi wycięciami czy paseczkami. Drugą propozycją są ozdobione ćwiekami i przeróżnymi nitami szpilki w stylu pasującym do Lady Gagi. Dla fanek eleganckich butów przygotowano linię botków z paseczkami. Kolekcja jest odważna i znakomita. Nic dziwnego, że stałymi klientkami marki Ruthie Davis są Lady Gaga, Beyonce i Kim Kardashian.

GALERIA!

buty Ruthie Davis - wiosna/lato 2011