Hailee Steinfeld nową twarzą Miu Miu

Po sukcesie aktorskim, uhonorowanym trzema prestiżowymi nominacjami, przyszedł czas na dochodowe kontrakty reklamowe i to już w wieku 14 lat!
Hailee Steinfeld nową twarzą Miu Miu 14-letnia aktorka dostała propozycję udziału w promocji kolekcji Miucci Prady Hailee Steinfeld to młodziutka amerykańska aktorka, która ma na koncie mnóstwo powodów do dumy. Jednym z nich jest udział w kampanii reklamowej marki Miu Miu. Po sukcesie aktorskim, uhonorowanym trzema prestiżowymi nominacjami, przyszedł czas na dochodowe kontrakty reklamowe i to już w wieku 14 lat! Hailee Steinfeld to młodziutka amerykańska aktorka, która ma na koncie mnóstwo powodów do dumy. Zdobyła trzy nominacje za najlepszą aktorkę drugoplanową do prestiżowych nagród: Oscarów, Nagród Gildii Aktorów Filmowych i nagród BAFTA. Po paśmie sukcesów filmowych, nadszedł czas na wciągnięcie do świata mody. Świetnie zapowiadająca się aktorka otrzymała propozycję zostania twarzą najnowszej kampanii domu mody Miu Miu. Hailee przyjęła ofertę i już niebawem będziemy mogli podziwiać ją na fotografiach promujących kolekcję Miucci Prady.

Hailee Steinfeld to młodziutka amerykańska aktorka - ma zaledwie 14 lat, a na koncie mnóstwo powodów do dumy. Zdobyła trzy nominacje za najlepszą aktorkę drugoplanową do prestiżowych nagród: Oscarów, Nagród Gildii Aktorów Filmowych i nagród BAFTA.

Po paśmie sukcesów filmowych, nadszedł czas na wciągnięcie do świata mody. Świetnie zapowiadająca się aktorka otrzymała propozycję zostania twarzą najnowszej kampanii domu mody Miu Miu. Hailee przyjęła ofertę i już niebawem będziemy mogli podziwiać ją na fotografiach promujących kolekcję Miucci Prady.

Jak sądzicie - "małolata", która skutecznie wygryzła modelki z intratnego i prestiżowego kontraktu, spełni się w tej roli?

Actress Hailee Steinfeld poses for a portrait after the Academy Award Nominees Luncheon in Beverly Hills, Calif., on Monday, Feb. 7, 2011. (AP Photo/Matt Sayles)

Więcej o: