Upadki na pokazie Naomi - wideo!

Zastanawiające jest to, że po raz kolejny na pokazie Naomi Campbell profesjonalna modelka upadła. W ubiegłym roku była to Agyness Deyn a w tym Lindsey Wixson, która przewróciła się kilka razy.

To dziwny zbieg okoliczności, że taka profesjonalistka, jak Agyness Deyn upadła dwa razy podczas ubiegłorocznego, charytatywnego pokazu "Fashion for relief", a w tym roku jej wyczyn powtórzyły aż trzy modelki. Co prawda jedyną "profesjonalistką" (jeśli tak można określić debiutantkę) była Lindsey Wixson, ale to nie zmienia faktu, że coś jest nie tak. Czyżby to ten czerwony dywan, a może złe buty?

Młodziutka modelka, Lindsey upadła nie raz, czy dwa a kilka razy. Pierwszy upadek zaliczyła idąc w stronę fotografów, a potem kilka razy wracając za kulisy. Uśmiechnęła się, pomachała, zrywała się z podłogi, jak gimnastyczka, ale nawet spryt nie pomógł i co kilka kroków leżała na wybiegu. Dwie kolejne modelki również szły chwiejnym krokiem. Wina leży na pewno w złych butach, ale może Naomi wie, jak sprzedać swój pokaz? Co o tym sądzicie? Obejrzyjcie wideo!

Mandatory Credit: Photo by David Fisher / Rex Features ( 1322466dc )  Svetlana Metkina  'Fashion For Relief' fashion show, 64th Cannes Film Festival, France - 16 May 2011 Pokaz "Fashion for relief" w Cannes >>

Więcej o: