Szczupła Kasia Struss

Kasia wraca do modelingu. Po krótkiej przerwie wzięła udział w sesji kolekcji Gucci Resort 2012.

Jakiś czas temu menadżerka Kasiu Struss powiedziała w wywiadzie, że modelka robi przerwę w karierze, by skupić się na innych projektach. Podobno Polka chce się zająć projektowaniem, a według niektórych serwisów Kasia już zaprojektowała kolekcję T-shirtów (o tym przeczytacie w naszym śledztwie).

Kasia Struss faktycznie mniej pracowała. Nie pojawiła się na ostatnim tygodniu mody, a w sezonie wiosna/lato 2011 wystąpiła jedynie w kampanii - Miu Miu, która przysporzyła jej problemów - Kasię oskarżono o anoreksję a włoską markę o promowanie chudości. Może stąd ta przerwa?

Waga Kasia od dłuższego czasu jest tematem dyskusji. Doszło nawet do tego, że z powodu szczupłej budowy ciała modelka nie mogła wziąć udziału w pokazie Tommy'ego Hilfigera. Po tych aferach agentka Kasi obiecywała, że popracują nad jej sylwetką, ale na zdjęciach z najnowszego lookbook'u Gucci Kasia wygląda, jak zawsze - niezwykle szczupło.

Czy jej waga i podobno dziedziczna szczupłość może być powodem przerwy w karierze? Media donoszą o królowaniu rozmiaru zero i propagowaniu anoreksji wśród modelek, ale na przykładzie Kasi widać, że zbyt szczupła sylwetka nie jest wcale aż taką zaletą, jak się wydaje.

Kasia Struss w kampanii Miu Miu wiosna 2011 Kasia Struss oskarżona o anoreksję >>

Kasia Struss w pokazie Michael Kors (wiosna 2011) Kasia Struss za chuda dla Hilfigera >>

Więcej o: