Neonowe kopertówki Christopher Kane

Neonowe kopertówki marki Christopher Kane to hit sezonu wiosna/lato 2011.
Neonowe kopertówki Christopher Kane Neonowe kopertówki marki Christopher Kane to hit sezonu wiosna/lato 2011 Neonowe kopertówki marki Christopher Kane to hit sezonu wiosna/lato 2011. Christopher Kane wpadł na genialny pomysł. Połączył motyw koronki z neonowymi barwami. Prezentowane torebki są prostokątne a rozmiarem przypominają zeszyt. Są nietypowe, ale nie zawdzięczają tego ciekawemu fasonowi, a oryginalnemu połączeniu nadruku z modnym kolorem. Christopher Kane wpadł na genialny pomysł. Połączył motyw koronki z neonowymi barwami. Co prawda torebki nie są pokryte materiałem - wykonane zostały ze skóry na której laserowo powycinano koronkowe kwiaty. Zestawienie wzoru kojarzącego się z romantycznym stylem z fluorescencyjnymi barwami wygląda nietypowo i niezwykle. - Neon na mnie działa. - powiedział Kane. - Każdy inny kolor jest taki banalny. - ocenił. Kopertówki dostępne są w czterech wyrazistych kolorach - żółtym, zielonym, pomarańczowym i różowym. Kosztują ok. 382 euro. Można je kupić wyłącznie w Net-A-Porter.

Prezentowane torebki są prostokątne a rozmiarem przypominają zeszyt. Są nietypowe, ale nie zawdzięczają tego ciekawemu fasonowi, a oryginalnemu połączeniu nadruku z modnym kolorem. Christopher Kane wpadł na genialny pomysł. Połączył motyw koronki z neonowymi barwami. Co prawda torebki nie są pokryte materiałem - wykonane zostały ze skóry na której laserowo powycinano koronkowe kwiaty. Zestawienie wzoru kojarzącego się z romantycznym stylem z fluorescencyjnymi barwami wygląda nietypowo i niezwykle.

Neon na mnie działa." - powiedział Kane. - "Każdy inny kolor jest taki banalny."

Kopertówki dostępne są w czterech wyrazistych kolorach - żółtym, zielonym, pomarańczowym i różowym. Kosztują ok. 382 euro.

Można je kupić wyłącznie w Net-A-Porter.

 

Więcej:

Nowe torebki Chanel - lepsze od 2.55?

Nowa kolekcja torebek Chanel Boy Bag - jesień/zima 2011/2012

Więcej o: