Torebka New Bamboo Gucci - będzie hitem?

Słynny model torebki Gucci nazwany Bamboo zyskał nową odsłonę. Czy ma szansę stać się hitem?
Torebka New Bamboo Gucci Słynny model torebki Gucci nazwany Bamboo zyskał nową odsłonę Powstał nowy model Bamboo, nowoczesna reinterpretacja jednego z najbardziej znanych wzorów torebki Gucci. Model łączy w sobie tradycję i nowoczesność high-tech Dyrektor kreatywny Gucci, Frida Giannini, zaprezentowała nowy model Bamboo, nowoczesną reinterpretację jednego z najbardziej znanych wzorów torebki Gucci. Nowy model łączy w sobie tradycję i nowoczesność high-tech. Oryginalny torba Bamboo była małą torebką wykonaną ze świńskiej skóry z rączką z wygiętego bambusa. Pierwsza powstała w 1947 roku i szybko zyskała popularność dzięki innowacyjnemu stylowi i charakterystycznym ozdobom. Przez całe lata 50. i 60. torebka Gucci była obowiązkowym dodatkiem wielu gwiazd. Nowa odsłona na 90-lecie włoskiej marki ma szansę stać się równie popularna. Torba została zaproponowana zarówno w historycznym formacie, jak i w nowej, większej skali. Firma Gucci na promocję nowej torebki przygotowała film, na którym pokazano, jak rzemieślnik ją wykonuje. To naprawdę warto obejrzeć.

Dyrektor kreatywny Gucci, Frida Giannini zaprezentowała nowy model Bamboo, nowoczesną reinterpretację jednego z najbardziej znanych wzorów torebki Gucci. Nowy model łączy w sobie tradycję i nowoczesność high-tech.

Oryginalny torba Bamboo była małą torebką wykonaną ze świńskiej skóry z rączką z wygiętego bambusa. Pierwsza powstała w 1947 roku i szybko zyskała popularność dzięki innowacyjnemu stylowi i charakterystycznym ozdobom. Przez całe lata 50. i 60. torebka Gucci była obowiązkowym dodatkiem wielu gwiazd. Nowa odsłona na 90-lecie włoskiej marki ma szansę stać się równie popularna. Torba została zaproponowana zarówno w historycznym formacie, jak i w nowej, większej skali.

Firma Gucci na promocję nowej torebki przygotowała film, na którym pokazano, jak rzemieślnik ją wykonuje. To naprawdę warto obejrzeć.

Więcej o: