Ciemnowłosa Anja Rubik

Anja Rubik z krótkimi, ciemnymi włosami wystąpiła w sesji do najnowszego katalogu Bergdorf Goodman.
Ciemnowłosa Anja Rubik Nowy wizerunek polskiej modelki Anja Rubik z krótkimi, ciemnymi włosami wystąpiła w sesji do najnowszego katalogu znanego domu towarowego Bergdorf Goodman. Zdjęcia zrobił Cédric Buchet. Anja Rubik z krótkimi, ciemnymi włosami wystąpiła w sesji do najnowszego katalogu Bergdorf Goodman. To wielkie zaskoczenie. Do sesji oferty znanego domu towarowego Bergdorf Goodman najsłynniejsza polska modelka zmieniła wizerunek. Zamiast pięknego, słonecznego blondu wizażyści postawili na kruczoczarną barwę i chłopięcą fryzurę. Anja Rubik prawie nie przypomina siebie. Ciemny kolor włosów podkreśla jej szczupłe rysy twarzy, a jej piękne, niebieskie oczy giną pod grzywką. Niemniej jednak wygląda stylowo. Zdjęcia zrobił Cédric Buchet. Polka ubrana w szykowne stroje z kolekcji m.in. Diane von Furstenberg , Gucci, Lanvin, Ralph Lauren i Valentino wciela się w wytworną elegantkę, która nawet na spacer po lesie zakłada szpilki, futrzana etolę i tweedowy kostium. Nie jest to jednak klasyka w nudnym wydaniu. Jej styl jest doprawiony domieszką boho, a ona nie rozstaje się z wielkim kapeluszem.

To wielkie zaskoczenie. Do sesji oferty znanego domu towarowego Bergdorf Goodman najsłynniejsza polska modelka zmieniła wizerunek. Zamiast pięknego, słonecznego blondu wizażyści postawili na kruczoczarną barwę i chłopięcą fryzurę. Anja Rubik prawie nie przypomina siebie. Ciemny kolor włosów podkreśla jej szczupłe rysy twarzy, a jej piękne, niebieskie oczy giną pod grzywką. Niemniej jednak wygląda stylowo.

Zdjęcia zrobił Cédric Buchet. Polka ubrana w szykowne stroje z kolekcji m.in. Diane von Furstenberg , Gucci, Lanvin, Ralph Lauren i Valentino wciela się w wytworną elegantkę, która nawet na spacer po lesie zakłada szpilki, futrzana etolę i tweedowy kostium. Nie jest to jednak klasyka w nudnym wydaniu. Jej styl jest doprawiony domieszką boho, a ona nie rozstaje się z wielkim kapeluszem.

Sesja jest całkiem dobra. Nam najbardziej podoba się zdjęcie Anji w okularach z ciemnymi oprawkami. A Wam? Co sądzicie o Anji w tym wydaniu? Podoba się Wam?

GALERIA!

Anja Rubik w kampanii Bergdorf Goodman Pre-Fall 2011

Więcej o: