Torby w kratę według Vivienne Westwood

Jednym z najlepszych pomysłów firmy Burberry było opatentowanie wzoru kraty. Do dnia dzisiejszego żaden z deseń nie jest równie popularny. Czy kolorowe kraty Vivienne Westwood mają szansę to zmienić?

Każda marka próbuje się wyróżnić spośród innych. Nazwą, charakterystycznym logo i innymi rzeczami, które wykorzystuje w swoich projektach, jak krata i jeździec Burberry Prorsum, kolory Gucci, trzy paski adidasa. Marki projektują również ciekawe materiały, które są ich sezonowym wyróżnikiem. W tym kierunku poszła Vivienne Westwood i postanowiła powalczyć z popularnością kraty rodzimego konkurenta. Czy jej kolorowe wariacje pokonają klasykę Burberry?

Vivienne Westwood postawiła na ostre, bardzo modne w tym sezonie barwy, choć nie zabrakło stonowanych zestawów kolorystycznych. Głównym kolorem był róż - w ostrej wersji połączony z ciemną zielenią, a w łagodniejszej z brązami i bielą. Projektantka wykorzystała również jeden z hitowych zestawów sezonu - róż z barwą pomarańczy wpadającą w czerwień. Wśród kraciastych propozycji pojawił się też żółty w wakacyjnej wersji z czernią, czerwienią i błękitem.

Kraty w wersji królowej brytyjskiej awangardy są wesołe, rzucające się w oczy i ożywcze. To doskonała kontrpropozycja dla osób, którym znudziła się już wszechobecność kraty Burberry. Podobają się Wam?

GALERIA!

Więcej o: