Beyonce na okładkach "L'Uomo Vogue" i "Dazed & Confused"

Beyonce to nie tylko ulubienica tłumów. Kocha ją również wielu fotografów. Dlaczego? Bo plastyczność jej urody pozwala na niezwykłe metamorfozy.

Na lipcowych okładkach magazynów "L'Uomo Vogue" oraz "Dazed & Confused" zobaczymy Beyonce Knowles.

Nic dziwnego, że jej twarz bardzo często gości na okładkach wielu modowych magazynów. Nie dość, że Beyonce jest utalentowana, to jeszcze dodatkowo niesamowicie piękna. Tysiące kobiet uznają ją za ucieleśnienie kobiecości, zmysłowości oraz seksapilu w pełnym tego słowa znaczeniu.

Autorem lipcowej okładki "L'Uomo Vogue" jest włoski fotograf mody, Francesco Carrozzini. Stylizacja divy znanej z takich przebojów jak "Single ladies" czy "Crazy in love" jest wysoce androgyniczna i przypomina tegoroczną wiosenną kampanię kosmetyków firmy NARS (twarzą kolekcji została wówczas Iris Strubegger). Beyonce na okładce ubrana jest w koszulę z żabotem Dior Homme, marynarkę Corneliani, króciutkie szorty z wysokim stanem Acne oraz szpilki projektu Toma Forda.

Okładka do brytyjskiego magazynu "Dazed & Confused" przygotowana została przez fotografa Sharifa Hamza'e. Stanowi ona część sesji zatytułowanej "The Simple Life". Stylizacją piosenkarki zajęła się sama Karen Langley. Tym razem Beyonce prezentuje na sobie styl retro glam. Niezwykle jasne i odważne zdjęcie ukazuje 30-letnią piosenkarkę w zupełnie nowym świetle.

Zobaczcie obie okładki w galerii i zdecydujcie, która podoba się wam bardziej.

Która okładka podoba wam się bardziej?
Więcej o: