JAC twarzą Jill Stuart

Polska modelka, Monika Jagaciak została twarzą domu mody Jill Stuart na jesień/zimę 2011/12.
JAC twarzą Jill Stuart Monika Jagaciak została twarzą domu mody Jill Stuart na jesień/zimę 2011/12. Polska modelka Monika Jagaciak, zwana JAC, została twarzą domu mody Jill Stuart. prezentuje przepiękne, kolorowe kreacje z jesienno-zimowej kolekcji 2011/12. Polska modelka Monika Jagaciak została twarzą domu mody Jill Stuart na jesień/zimę 2011/12. To pierwsza kampania na następny sezon, w której zobaczymy piękną JAC, ale na pewno nie ostatnia. Młoda polska modelka ma dobrą, niezachwianą pozycję. W najbardziej prestiżowym rankingu modelek, przygotowywanym przez models.com, zajmuje 10. miejsce. Jest rozchwytywana przez znane marki i pnie się po szczeblach kariery. W tym sukcesie na pewno pomoże jej ostatnia sesja do polskiego "Fashion Magazine". Kontrowersyjne zdjęcie z okładki, na którym towarzyszy jej Zombie Boy, obiegło internet i było głośno komentowane w światowych mediach modowych. Pierwsze, jesienne plony Monika już zebrała. Została twarzą marki Jill Stuart. Modelka prezentuje przepiękne, kolorowe kreacje z jesienno-zimowej kolekcji, a zwłaszcza przepiękne suknie z nadrukami sowy czy lisa. Sesja nie jest może szczytem piękna, ale jest całkiem udana.

To pierwsza kampania na następny sezon, w której zobaczymy piękną Monikę Jagaciak zwaną JAC, ale na pewno nie ostatnia. Młoda Polska modelka na dobrą, niezachwianą pozycję. W najbardziej prestiżowym rankingu modelek przygotowywanym przez models.com Monika zajmuje 10 miejsce. Jest rozchwytywana przez znane marki i pnie się po szczeblach kariery. W tym sukcesie na pewno pomoże jej ostatnia sesja do polskiego Fashion Magazine. Kontrowersyjna zdjęcie z okładki, na którym towarzyszy jej Zombie Boy obiegło Internet i było głośno komentowane w światowych mediach modowych.

Pierwsze, jesienne plony Monika już zebrała. Została twarzą marki Jill Stuart. Modelka prezentuje przepiękne, kolorowe kreacje z jesienno-zimowej kolekcji, a zwłaszcza przepiękne suknie z nadrukami sowy czy lisa. Sesja nie jest może szczytem piękna, ale jest całkiem udana. Jak Wam się podoba?

GALERIA!

Monika JAC Jagaciak - kampania Jil Sander jesień/zima 2011/2012

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: