Małgosia Bela - polska bogini

Małgosia Bela wzięła udział w sesji do lipcowego numeru hiszpańskiego Vogue'a zatytułowanej "Boska Małgosia".
Bela - polska bogini Małgosia Bela wzięła udział w sesji do lipcowego "Vogue'a" Małgosia Bela wzięła udział w sesji do lipcowego numeru hiszpańskiego Vogue'a. Polka wygląda bosko! Dobra passa 34-letniej polskiej modelki trwa. Od kilku miesięcy zdjęcia Małgosi Beli pojawiają się w magazynie "Vogue". W kwietniu jej fotografia ozdabiała okładkę tureckiej edycji, a wcześniej Polka miała też sesje do japońskiej i paryskiej "biblii mody". Natomiast w lipcu zobaczymy ją na okładce i w sesji do hiszpańskiego "Vogue'a". Edytorial został zatytułowany "Divina Malgosia", a zdjęcia zrobił Grek Kadel. Polka ma na sobie piękne suknie z kolekcji domów mody Balenciaga, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani i Gucci. Zachwycający uśmiech i piękne ciało modelki sprawiają, że naprawdę zasługuje na miano "boskiej".

Dobra passa 34-letniej polskiej modelki trwa. Od kilku miesięcy zdjęcia Małgosi Beli pojawiają się w Vogue. W kwietniu jej zdjęcie ozdabiało okładkę tureckiej edycji. Miała też sesje do japońskiej i paryskiej "biblii mody". W maju ponownie pojawiła się wydaniu prowadzonym przez następczynie Roitfeld - Emmanuelle Alt. W lipcu zobaczymy ją na okładce i w sesji do hiszpańskiego Vogue'a.

Edytorial został zatytułowany "Divina Malgosia". Zdjęcia zrobił Grek Kadel. Polka ubrana w piękne suknie z kolekcji m.in. Balenciaga, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani i Gucci z gracją prezentuje wytworne kreacje. Zachwycający uśmiech i piękne ciało modelki sprawiają, że naprawdę zasługuje na miano "boskiej".

GALERIA!

Małgosia Bela Vogue Espana lipiec 2011

Vogue Espana lipiec 2011

Modelka - Małgosia Bela

Fotograf - Greg Kadel

Stylizacja - Angela Alvarez i Angela Collantes

Włosy - Peter Gray

Makijaż - Lloyd Simmonds

Więcej o: