Zoe Saldana na okładce rosyjskiego "Harper's Bazaar"

Seksowna gwiazda "Avatara" na okładce jednego z najbardziej prestiżowych czasopism modowych. Zobacz jak poradziła sobie z pozowaniem!
Zoe Saldana w "Harper's Bazaar" Seksowna gwiazda "Avatara" w gorącej sesji W najnowszym numerze rosyjskiego wydania "Harper's Bazaar" można znaleźć sesję zdjęciową Zoe Saldany - gwiazdy filmu "Avatar" Zoe Saldana to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek, a wszystko to za sprawą talentu i niezwykłej urody, którą gwiazda zawdzięcza dominikańskiemu pochodzeniu. Ostatnio Zoe możemy podziwiać na okładce rosyjskiego wydania "Harper's Bazaar" - jednego z najbardziej prestiżowych czasopism o modzie. W magazynie aktorka opowiada o swojej nowej (głównej) roli w filmie Luca Bessona "Colombiana" i o planach na przyszłość. Na zdjęciu z okładki "Harper's Bazaar" Zoe ma na sobie białą bluzkę z długimi rękawami, które wieńczą zamki. Z przodu kreacja wykonana jest z mięciutkiego moheru. Do tego dodano złotą biżuterię i wyrazisty makijaż. Fotografowali Katie Bleacher i Dean Everard.

Zoe Saldana to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek, a wszystko to za sprawą talentu i niezwykłej urody, którą zawdzięcza dominikańskiemu pochodzeniu. Na okładce najnowszego rosyjskiego wydania magazynu "Harper's Bazaar" ma na sobie białą bluzkę z długimi rękawami, które wieńczą zamki. Z przodu kreacja wykonana jest z mięciutkiego moheru. Do tego złota biżuteria i wyrazisty makijaż, a to wszystko na egzotycznym tle kwiatów. Fotografowali Katie Bleacher i Dean Everard.

Musimy przyznać, że nic tak nie podkreśla urody ciemnoskórych kobiet, jak biel. Zoe wygląda przepięknie!

W numerze gwiazda opowiada o swojej nowej (głównej) roli w filmie Luca Bessona "Colombiana" i o planach na przyszłość. Więcej informacji TUTAJ.

Jak podoba się Wam okładka?

Zoe Saldana na okładce rosyjskiego