Angelina dla Louis Vuitton - mamy WIDEO!

Już jest klip reklamujący ekskluzywną markę Louis Vuitton przez najpiękniejszą i najbardziej intrygującą aktorkę świata! Zobacz koniecznie!
Angelina dla Louis Vuitton Już jest klip, w którym Angelina reklamuje Louis Vuitton W sieci pojawił się już klip, w którym Angelina Jolie reklamuje Louis Vuitton. Video powstało w Kambodży Angelina Jolie została piękną twarzą charakterystycznego i bardzo popularnego domu mody Louis Vuitton. Kampania z jej udziałem będzie trwała przez 1,5 roku. Co ciekawe, gwiazda postawiła warunki współpracy - sesja zdjęciowa miała zostać wykonana bez zbędnej stylizacji. Dzięki temu możemy podziwiać najpiękniejszą aktorkę, która ma na sobie swoje ubrania i pozuje z własną torebką LV Alto, czyli modelem, który od kilku lat nie jest już produkowany. Filmik opisujący współpracę Angeliny z LV utrzymany jest w podobnej stylizacji - wszystko jest bardzo proste, naturalne, nienachalne i ma symboliczne znaczenie dla występującej gwiazdy.

Angelina Jolie, została twarzą charakterystycznego i bardzo popularnego domu mody Louis Vuitton. Kampania z jej udziałem będzie obowiązywała przez 1,5 roku. Pokazywałyśmy Wam już pierwsze zdjęcie - dzisiaj czas na film reklamowy!

Fotografia została wykonana w Kambodży, w prowincji Siem Reap, przez jedną z najbardziej cenionych fotografek świata: Annie Leibovitz. Ten kraj ma dla aktorki szczególne znaczenie - stamtąd pochodzi jej adoptowany syn Maddox. Co ciekawe, gwiazda postawiła warunki współpracy - sesja miała zostać wykonana bez zbędnej stylizacji. Takim sposobem możemy podziwiać aktorkę we własnych ubraniach, niemal bez makijażu i z jej własnym modelem LV - Alto, który już nie jest produkowany. Ta sama sceneria i stylizacja dotyczy filmiku - wszystko jest bardzo proste, naturalne, nienachalne i ma symboliczne znaczenie dla występującej gwiazdy. Klimat majestatycznej dżungli i spokoju duchowego bardzo przypadł nam do gustu.

Zobaczcie same!

 

Polecamy:

Makijaż w stylu Angeliny Jolie - instruktaż krok po kroku

Więcej o: