Tęczowy powiew - Christopher Kane Resort 2012

Projektanci zaskakują optymistycznymi kolekcjami. Christopher Kane w kolekcji Resort 2012 postawił na energetyczną tęczę.

W kolekcji Resort 2012 autorstwa Christophera Kane'a widoczna jest zmiana kierunku na bardziej odważny. Projektant postawił na barwną ekstrawagancję zamiast lepiej sprzedającej się i przyjmowanej klasyki. Ten krok spodoba się wielbicielom barw. Kolekcja Resort 2012 jest ich pełna. Szkot podobnie jak Raf Simons w kolekcji Jil Sander na wiosnę/lato 2011 oraz House of Holland w kolekcji Resort 2012 postawił na ostre kolory. Neonowe barwy zestawił z klasykami, jak biel czy czerń, ale nie zrezygnował z modnych w tym sezonie odważnych połączeń. Inspiracją jego resortowej kolekcji były pryzmaty i odblaskowe tkaniny stąd motyw tęczy, który wniesie do szafy energetyczny powiew.

Przy tak odważnych zestawieniach kolorystycznych wydawałoby się, że konieczne są proste fasony, jednak Christophe odważył się na ciekawy model spódnicy z krótszym przodem. Pojawiły się też spodnie dzwony i modne w tym sezonie plisowane spódniczki. Do tego koronki oraz błysk, które w zestawieniu z neonami wypadają naprawdę dobrze. Zobaczcie - GALERIA!

Więcej o: