Mia Wasikowska w Louis Vuitton dla Harper's Bazaar Australia

Aktorka polskiego pochodzenia na okładce jednego z topowych magazynów modowych. Zobacz co miała na sobie i zdecyduj kto prezentuje się lepiej - Mia czy modelka!
Mia Wasikowska w "Harper's Bazaar" Aktorka polskiego pochodzenia na okładce magazynu Mia Wasikowska, australijska aktorka polskiego pochodzenia i główna bohaterka filmu "Alicja w Krainie Czarów", pojawiła się na okładce "Harper's Bazaar" Mia Wasikowska to australijska aktorka polskiego pochodzenia, która zagrała u boku Johnny'ego Deppa w "Alicji w Krainie Czarów". Niedługo pojawi się na okładce prestiżowego Harper's Bazaar Australia na sierpień 2011. Stylistka wybrała dla niej kreację z najnowszej kolekcji Louis Vuitton na jesień 2011. Sukienka jest utrzymana w stary stylu - ma ciekawe wykończenie dekoltu z obłym kołnierzykiem, bufiaste rękawy z przezroczystego materiału i czarne wykończenie. Na pokazie LV tę kreację prezentowała Natasha Poly.

Mia Wasikowska pojawiła się na okładce Harper's Bazaar Australia na sierpień 2011. Stylistka wybrała dla niej kreację z najnowszej kolekcji Louis Vuitton na jesień 2011. Sukienka jest utrzymana w stary stylu - ma powściągliwe wykończenie dekoltu z obłym kołnierzykiem, bufiaste rękawy z przezroczystego materiału i czarne wykończenie. Na pokazie prezentowała tę kreację Natasha Poly - miała do niej dobrany przezroczysty, logowany przeciwdeszczowy płaszcz.

Która z nich prezentuje się lepiej w tej sukience LV?

Mia Wasikowska w Louis Vuitton dla Harper's Bazaar Australia na sierpień 2011