Nietypowa kampania Chanel na jesień/zimę 2011/12

Po serii klasyków dyrektor artystyczny Chanel zaskakuje. Kampania na jesień/zimę 2011/12 jest 
Kampania Chanel na jesień/zimę 2011/12 Dyrektor artystyczny Chanel zaskakuje w kampanii na jesień/zimę 2011/12 W kampanii Chanel na jesień/zimę 2011/12 wystąpiła Freja Beha Erichsen. Modelka ubrana jest w białą koszulę i ma napisy na twarzy. Zdjęcia zrobił Karl Lagerfeld Zdjęcia do kampanii Chanel na jesień/zimę 2011/12 zrobił Karl Lagerfeld, a stylizacją zajęła się Carine Roitfeld. W roli głównej wystąpiła ulubienica Karla - Freja Beha Erichsen. Piękna modelka na jednym ze zdjęć ubrana jest w białą koszulę i ma napisy na twarzy, co przywodzi nam na myśl zakład psychiatryczny, ale to może za ostre skojarzenie. Na drugiej fotografii przypomina gryzonia. Te stylizacje są wielkim zaskoczeniem. Marka Chanel słynie z luksusowej klasyki, a taka oprawa zupełnie nie prezentuje stylu Coco. Czyżby Karl chciał zmienić kierunek? Czy awangarda pasuje do francuskiego domu mody? My nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć i wywiadu z Karlem, w którym wyjaśni swoją inspirację.

Zdjęcia zrobił Karl Lagerfeld, a stylizacją zajęła się Carine Roitfeld. W roli głównej wystąpiła ulubienica Karla - Freja Beha Erichsen. Piękna modelka na jednym ze zdjęć ubrana jest w białą koszulę i ma napisy na twarzy, co przywodzi nam na myśl zakład psychiatryczny, ale to może za ostre skojarzenie. Na drugiej fotografii przypomina gryzonia.

Te stylizacje są wielkim zaskoczeniem. Marka Chanel słynie z luksusowej klasyki, a taka oprawa zupełnie nie prezentuje stylu Coco. Czyżby Karl chciał zmienić kierunek? Czy awangarda pasuje do francuskiego domu mody? Co sądzicie o  tej sesji? My nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć i wywiadu z Karlem, w którym wyjaśni swoją inspirację.

 

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: