Rockowa Anja Rubik w V Magazine

Anja Rubik w najnowszej sesji z V Magazine wypadła znakomicie. Rola rockowej buntowniczki jest dla niej idealna.
Rockowa Anja Rubik w "V Magazine" "V Magazine" na jesień 2011 proponuje styl glam rock. "V Magazine" na jesień 2011 proponuje styl glam rock. W sesji w roli rockowej buntowniczki wystąpiła Anja Rubik. Pozowała w strojach m.in. Marant i Balmaina Anja Rubik w najnowszej sesji z "V Magazine" wypadła znakomicie. Rola rockowej buntowniczki jest dla niej idealna. Fotograf Hedi Slimane, redaktor Melanie Ward, projektant Peter Klein z Frankreps i modelka Anja Rubik współpracowali przy sesji zatytułowanej "Transformer" do 72. numeru "V Magazine" . Ekipa zdjęciowa na jesień 2011 proponuje styl glam rock. Modelka w strojach z kolekcji znanych marek m.in. Isabel Marant, Balmain i Tom Ford oraz vintage z What Goes Around Comes Around wcieliła się w fankę rocka z lat 70. Jesienny szyk tworzą futra, skóry oraz frędzle połączone z domieszką błysku i stylowego oldschoolu. Musimy przyznać, że Polka wygląda znakomicie. Na zdjęciach widać, że Anja doskonale czuje się w tym awangardowym klimacie stworzonym przez ekipę "V Magazine". Wnosi do sesji coś, czego wiele jej koleżanek z branży nie ma - buntowniczy urok. Ten edytorial jest wręcz idealny dla niej. Oby więcej takich sesji!

Fotograf Hedi Slimane, redaktor Melanie Ward, projektant Peter Klein z Frankreps i modelka Anja Rubik współpracowali przy sesji zatytułowanej "Transformer" do 72 numeru V Magazine . Ekipa zdjęciowa na jesień 2011 proponuje styl glam rock. Modelka w strojach z kolekcji znanych marek m.in. Isabel Marant, Balmain i Tom Ford oraz vintage z What Goes Around Comes Around wcieliła się w fankę rocka z lat 70. Jesienny szyk tworzą futra, skóry oraz frędzle połączone z domieszką błysku i stylowego oldschool'u.

Musimy przyznać, że Polka wygląda znakomicie. Na zdjęciach widać, że Anja doskonale czuje się w tym awangardowym klimacie stworzonym przez ekipę V Magazine. Wnosi do sesji coś czego wiele jej koleżanek z branży nie ma - buntowniczy urok. Ten edytorial jest wręcz idealny dla niej. Oby więcej takich sesji!

GALERIA!

V Magazine #72 "Transformer"

Modelka: Anja Rubik

Fotograf: Hedi Slimane

Stylizacja: Melanie Ward

Włosy - Didier Malige

Makijaż - Linda Cantello

 

Polecamy:

Naprawdę rockowy look Taylor Momsen - odważyłabyś się?