Oryginalna biżuteria Jacka Vartaniana

Luksusowa biżuteria brazylijskiego projektanta zachwyca nietypową formą . Zobaczcie i oceńcie same!
Oryginalna biżuteria Jacka Vartaniana Luksusowa biżuteria brazylijskiego projektanta zachwyca nietypową formą Luksusowa biżuteria projektanta Jacka Vartaniana zachwyca nietypową formą, np. zdobieniami w kształcie insektów. Za pierścionek zapłacimy jednak 8700 dol. Luksusowa biżuteria brazylijskiego projektanta zachwyca nietypową formą. Jack Vartanian swoje rzemiosło ma we krwi. Projektant dorastał wśród błyskotek i najdroższych kamieni, ponieważ cała jego rodzina od wielu pokoleń zajmowała się jubilerstwem, dlatego też nie dziwimy się, że projektuje biżuterię która wśród wyższych sfer rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Jack po prostu wie, jak dogodzić swoim klientkom. Wraz z jakością jego wyrobów idzie cena, np. za stylowy pierścionek w butiku JW zapłacimy "jedynie" 8700 dolarów. Poza pięknymi pierścionkami z błyszczącymi diamentami Jack Vartanian zaprojektował również coś nietypowego - biżuterię w kształcie insektów. Znudzone motylkami i kwiatuszkami celebrytki chętnie sięgają po kolczyki w kształcie pająków czy skorpionów. W kolekcji Jacka Vartaniana pojawiaja się też motyw lamparta. Tą nieszablonową biżuterię cenią gwiazdy takie jak Megan Fox, Eva Mendes, Cameron Diaz, Gisele Bundchen i Leighton Meester.

Jack Vartanian swoje rzemiosło ma we krwi. Projektant dorastał wśród błyskotek i najdroższych kamieni, bo jego rodzina od wielu pokoleń zajmowała się jubilerstwem. Nie dziwne jest więc to, że poszedł w ich ślady i szybko odniósł sukces. Brazylijczyk projektuje biżuterię, która wśród wyższych sfer rozchodzi się jak ciepłe bułeczki - Jack po prostu wie jak dogodzić swoim klientkom.

Wysoka jakość jego wyrobów idzie w parze z ceną, np. za stylowy pierścionek w butiku JW zapłacimy "jedynie" 8,700 dolarów.

Poza pięknymi pierścionkami z błyszczącymi diamentami Jack Vartanian zaprojektował również coś nietypowego - biżuterię w kształcie insektów. Znudzone motylkami i kwiatuszkami celebrytki chętnie sięgają po kolczyki w kształcie pająków czy skorpionów. W kolekcji Jacka Vartaniana pojawiaja się też motyw lamparta. Tę nieszablonową biżuterię cenią gwiazdy takie, jak: Megan Fox, Eva Mendes, Cameron Diaz, Gisele Bundchen i Leighton Meester.

Jak przypadła Wam do gustu biżuteria tego brazylijskiego projektanta? My szczególnie zachwycamy się lamparcim pierścionkiem.

 

 

Jack Vartanian jewellery

 

Piękna Gisele Bundchen w kolczykach Jacka Vartaniana:

 

Gisele Bundchen w kolczykach Jacka Vartaniana