Crystal Renn w Vogue

Była modelka plus-size, Crystal Renn w sesji do lipcowego numeru Vogue Spain wcieliła się w rolę Hollywoodzkiej divy.
Crystal Renn w Vogue'u Była modelka plus-size jako hollywoodzka diva Crystal Renn, była modelka plus-size, wzięła udział w sesji do hiszpańskiej edycji "Vogue'a". Renn wygląda jak hollywoodzka diva Crystal Renn przez bardzo długi czas była reprezentantką grona puszystych modelek. Jednak jakiś czas temu w mediach pojawiła się szokująca sesja - na zdjęciach Renn wyglądała na strasznie wychudzoną. To zaniepokoiło wszystkich fanów kobiecych kształtów Crystal. Na szczęście w lipcowej edycji hiszpańskiego "Vogue'a" modelka wygląda już lepiej i zdrowiej. Na pewno nie zalicza się do puszystych, ale też nie jest przeraźliwie chuda. W "Vogue'u" Crystal prezentuje stroje z kolekcji m.in. Gucci, L'Wren Scott, Prabal Gurung i Loewe. W szykownych kreacjach wygląda jak hollywoodzka gwiazda!

Crystal Renn, jedna z najsłynniejszych modelek z grona plus-size, która przez bardzo długi czas była reprezentantką grona "puszystych" wcieliła się w rolę gwiazdy. Zdjęcia zrobił Mark Seliger, a stylizacją zajęła się Arianne Phillips. Crystal ubrana w stroje z kolekcji m.in. Gucci, L'Wren Scott, Prabal Gurung i Loewe pozowała w wytwornych wnętrzach. Modelka w szykownych strojach wygląda, jak Hollywoodzka gwiazda.

Crystal Renn w Vogue Spain lipiec 2011

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się szokująca sesja z wychudzoną Crystal, ale na zdjęciach z lipcowego numeru Vogue Spain panna Renn wygląda naprawdę dobrze. Ciemnowłosa piękność nie jest typową, wychodzoną modelką, ale z pewnością nie należy już do kategorii "plus size". Jej popularność spada i nie wywołuje już takiego zainteresowania, jak kiedyś, gdy była "pulchna", ale teraz wiele kobiet może się z nią identyfikować. Crystal wygląda, jak statystyczna kobieta - nie jest ani za chuda, ani za gruba - i najwyższy czas, by więcej takich modelek pojawiało się w magazynach dla kobiet. Zgadzacie się z Nami?