Torebka z kolekcji Mademoiselle Chanel

Torebka z linii Mademoiselle Chanel, którą promuje Blake Lively dostępna jest w kilku wersjach. Czy ma szansę stać sikę równie popularna, jak 2,55?
Torebka z kolekcji Mademoiselle Chanel Czy ma szansę stać się równie popularna jak model 2,55? Pikowana torebka z linii Mademoiselle Chanel, którą promuje Blake Lively, zapinana jest na górze na suwak, ma zaokrągloną górę i łańcuszek zamiast rączki Torebka z linii Mademoiselle Chanel, którą promuje Blake Lively, dostępna jest w kilku wersjach. Czy ma szansę stać się równie popularna jak 2,55? Prezentowana torebka, podobnie jak model 2,55, ma charakterystyczne pikowanie, ale fasonem zupełnie nie przypomina kultowego projektu Chanel. Torba z najnowszej kolekcji Mademoiselle Chanel promowanej przez Blake Lively nie przypadła nam za bardzo do gustu. Zapinana jest na górze na suwak, ma zaokrągloną górę i łańcuszek zamiast rączki, ale prosty fason kojarzy się z kosmetyczką, a torebka wygląda na tanią podróbkę, nie luksusowy oryginał. Musimy jednak zgodzić się z tym, że nie zwykle trudno co sezon zaprojektować nowy, zaskakujący i doskonały model. Poza tym prostota dobrze się sprzedaje i na "bowling bag" z pewnością znajdą się klientki. Dostępna jest w kilku rozmiarach i wersjach z różnych materiałów. Najciekawiej wygląda modele ze skóry iguany i aligatora. A Wam podoba się ta torebka?

Prezentowana torebka podobnie, jak model 2,55 ma charakterystyczne pikowanie, ale fasonem zupełnie nie przypomina kultowego projektu Chanel. Torba z najnowszej kolekcji Mademoiselle Chanel promowanej przez Blake Lively nie przypadła nam za bardzo do gustu. Zapinana jest na górze na suwak, ma zaokrągloną górę i łańcuszek zamiast rączki, ale prosty fason kojarzy się z kosmetyczką a torebka wygląda na tanią podróbkę a nie luksusowy oryginał.

torebka Mademoiselle Chanel

Musimy jednak zgodzić się z tym, że nie zwykle trudno co sezon zaprojektować nowy, zaskakujący i doskonały model. Poza tym prostota dobrze się sprzedaje i na "bowling bag" z pewnością znajdą się klientki.Dostępna jest w kilku rozmiarach i wersjach z różnych materiałów. Najciekawiej wygląda modele ze skóry iguany i aligatora. A Wam podoba się ta torebka?

Więcej o: