Nowe odżywki przeciwłupieżowe od head&shoulders

Nowe odżywki i szampony head&shoulders łączą w sobie działanie pielęgnacyjne tradycyjnej odżywki z działaniem przeciwłupieżowym.

Odżywki head&shoulders mogą być stosowane bezpośrednio na skórę głowy, która jest źródłem pięknych i zadbanych włosów. Nawilżając skórę głowy odżywki head&shoulders mają przywrócić jej naturalną równowagę, łagodząc tym samym podrażnienia, zmniejszając uczucie swędzenia czy napięcie skóry.

Specjalnie dobrana mieszanka składników pielęgnacyjnych zawarta w odżywkach pomaga przywrócić odpowiednie nawilżenie również w łodydze włosa. Odżywianie skóry głowy jest niezwykle ważne, ponieważ skóra z łupieżem jest podrażniona i swędzi.

Eksperci head&shoulders odkryli, że stosowanie klasycznej odżywki pielęgnacyjnej tuż po umyciu włosów szamponem przeciwłupieżowym head&shoulders prowadzi do częściowego wypłukania z powierzchni skóry głowy składników przeciwłupieżowych zawartych w szamponie, obniżając jego przeciwłupieżowe działanie. Dlatego pracując nad formułą nowych odżywek head&shoulders zadbano o to, aby mogły być stosowane bezpośrednio na skórę głowy i by jednocześnie podtrzymywały przeciwłupieżowe działanie szamponu.

Zostały wzbogacone o zawarty w szamponach head&shoulders kompleks ActiZinc, który osadza się na powierzchni skóry głowy i redukuje narastanie powodującego łupież grzyba Malassezia globosa. Dzięki temu nowe odżywki head&shoulders także pomagają usunąć łupież oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.

Nowe odżywki zostały stworzone w 3 oddzielnych liniach:

1) Citrus Fresh:
linia przeznaczona do włosów przetłuszczających się,

2) Codzienna Pielęgnacja:
klasyczna linia kosmetyków przeciwłupieżowych do włosów normalnych. Tak łagodna, że możne być stosowana codziennie.

3) Jedwabista Miękkość: linia z dodatkiem składników nawilżających, do włosów zniszczonych i puszących się.

Nowe przeciwłupiezowe odżywki head

Ceny:

przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders: 180ml - 11,99 zł
przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders: 360ml - 17,99 zł
przeciwłupieżowe szampony head&shoulders: 200ml - 11, 99 zł
przeciwłupieżowe szampony head&shoulders: 400ml - 17, 99 zł

 

Zobaczcie również:

Justin Bieber w 3 tygodnie zarobił na perfumach 3 mln dolarów

Justin Bieber i jego nowe...damskie perfumy