Freja Beha Erichsen w kampanii perfum Valentino

Freja Beha Erichsen wystąpiła w nowej kampanii damskiego zapachu Valentino.
Zapach inspirowany jest Rzymem oraz zapachami Italii.
Freja w kampanii perfum Valentino Freja Beha Erichsen wystąpiła w nowej kampanii damskiego zapachu Valentino Duńska modelka Freja Beha Erichsen wystąpiła w nowej kampanii damskiego zapachu Valentino. Perfumy inspirowane są Rzymem oraz zapachami Italii Freja Beha Erichsen wystąpiła w nowej kampanii damskiego zapachu Valentino. Perfumy inspirowane są Rzymem oraz zapachami Italii. Włoski dom mody ma już 16 zapachów. Nowe perfumy są już 17. na liście, a w sklepach pojawią się we września tego roku. Właśnie pojawiło się nowe zdjęcie reklamowe autorstwa Davida Simsa. Zdjęcie jest dość unikatowe, jak przystało na jeden z najbardziej znanych domów mody, ale niestety również odrobinę nudne. Valentina powstała we współpracy z Alberto Morillasem i Olivierem Cresp oraz z firmą Puig, zajmującą się produkcją ekskluzywnych perfum. O zapachu mówi się jako o pełnym sprzeczności - delikatny i silny, elegancki i zmysłowy, a jednocześnie zbuntowany i nastawiony na zabawę. Nutę głowy stanowi bergamotka i białe trufle. Nuta serca to połączenie kwiatu pomarańczy, jaśminu, tuberozy oraz poziomki. Nutę podstawy stanowi bursztyn, cedr i wanilia. Valentino Valentina dostępny będzie w formie wody perfumowanej we flakoniku 30, 50 oraz 80 ml, a także jako olejek do ciała, balsam do ciała, dezodorant i żel pod prysznic.

Valentina - sama nazwa zapachu ściśle kojarzy się z nazwą marki. Valentina by Valentino nie brzmi wprawdzie najlepiej, ale może warto zwrócić na perfumy większą uwagę?

Zapach pojawił się w tym roku a tytułową Valentiną jest w tej kampanii jedna z najbardziej topowych modelek świata - Freja Beha Erichsen.

Włoski dom mody ma już 16 zapachów. Nowe perfumy są już 17 na liście, a w sklepach pojawią się we września tego roku.

Właśnie pojawiło się nowe zdjęcie reklamowe autorstwa Davida Simsa. Zdjęcie jest dość unikatowe, jak przystało na jeden z najbardziej znanych domów mody, ale niestety również odrobinę nudne.

Valentina powstała we współpracy z Alberto Morillasem i Olivierem Cresp oraz z firmą Puig, zajmującą się produkcją ekskluzywnych perfum. O zapachu mówi się jako o pełnym sprzeczności - delikatny i silny, elegancki i zmysłowy, a jednocześnie zbuntowany i nastawiony na zabawę.

Nutę głowy stanowi bergamotka i białe trufle. Nuta serca to połączenie kwiatu pomarańczy, jaśminu, tuberozy oraz poziomki. Nutę podstawy stanowi bursztyn, cedr i wanilia. Twarzą kampanii promującej nowy zapach jest duńska modelka Freja Beha Erichsen.

Valentino Valentina dostępny będzie w formie wody perfumowanej we flakoniku 30, 50 oraz 80 ml, a także jako olejek do ciała, balsam do ciała, dezodorant i żel pod prysznic.

Valentina by Valentino

Valentina by ValentinoValentina by Valentino

Zobacz też:

Prawdziwe piękno jest ponadczasowe - nie do wiary, że ta kobieta ma 56 lat!

Iman Abdulmajid skończyła 56 lat