Pierwszy damski zapach Bottega Veneta. Zobaczcie melancholijną reklamę

Bottega Veneta rozpoczyna właśnie swoją pierwszą kampanię perfum. Dla uczczenia tego ważnego momentu został stworzony melancholijny i nieco tajemniczy film reklamowy.

Bottega Veneta jest nam doskonale znana, przede wszystkim z kolekcji ubrań i torebek. Dziś jednak wchodzi w nową dla siebie erę i posuwa się o krok do przodu.

Właśnie rozpoczyna się pierwsza kampania reklamowa związana z wprowadzeniem na rynek perfum. Dla każdej marki, jak również dla każdego domu mody jest to ważna chwila.

W reklamie autorstwa słynnego fotografa Bruce'a Webera występuje Nine D'Urso, która jest córką Inés de la Fressange - znanej muzy Karla Lagerfelda (za czasów jego pracy z Chanel w latach 80'). Piękna Nine ma francusko-włoskie korzenie, a jej uroda jest bardzo nietypowa. W filmie wyraźnie widać jak wiele jest w niej emocji.

"Wybrałem Nine, ponieważ w jej urodzie jest coś absolutnie klasycznego i jednocześnie eleganckiego, mimo, że jest całkowicie nowoczesna. Z całym szacunkiem - przypomina mi coś z dzieciństwa. Coś lekko "znoszonego" - mówi Tomas Maier, dyrektor kreatywny w Bottega Veneta.

Jest to kwiatowy zapach z nutami mchu dębowego, indyjskiego jaśminu sambac, brazylijskiego, różowego pieprzu. Wyczuć można tam również paczulę i włoską bergamotkę. Zapach będzie dostępny nie tylko w butelkach perfum, ale również jako krem do ciała balsam, a także żel pod prysznic - wyłącznie od września, w sklepach Bottega Veneta.

Perfumy Bottega Veneta

Zobaczcie też:

Prawdziwe piękno jest ponadczasowe. Iman Abdulmajid ma 56 lat! Czy to możliwe?

Iman Abdulmajid skończyła 56 lat

Więcej o: