Modne kłosy. Jessica Szohr na imprezie DKNY

Kłos to jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Można ją wykonać na wiele sposobów. Jeden z nich zaprezentowała Jessica Szohr na imprezie DKNY.

Tego lata fryzury, takie jak kłosy i warkocze biją wśród gwiazd rekordy popularności. Kłos jest fryzurą elegancką i efektowną. Można ją wykorzystać na wiele różnych sposobów i wykorzystać do wielu różnych stylizacji. Zarówno tych codziennych i bardziej skromnych, jak i bardziej efektownych - wieczorowych.

Jessica Szohr, która pojawiła się we wtorek na imprezie DKNY zaprezentowała kłosa, który z powodzeniem można wykorzystać przy każdego rodzaju okazji. Fryzury tego typu dodają dziewczęcości i odmładzają. Poza tym mogą nadać twarzy łagodnego, naturalnego wyrazu sprawić, że wyglądamy romantycznie, lub w wydaniu ekstrawaganckim - niebanalnie się prezentować. Różni się od zwyczajnej fryzury i przyciąga wzrok.

Jeśli fryzura was przekonuje - podpowiadamy: aby samodzielne wykonanie było prostsze - przed rozpoczęciem nałóżcie na dolną partię włosów odrobinę odżywki. To je wygładzi, dzięki czemu włosy nie będą później sterczały.

Zajrzyjcie do naszej galerii i przyjrzyjcie się Jessice Szohr!

Jessica Szohr

Zobacz też:

Jak zrobić kłos

 

 

Jak zrobić opaskę z warkocza

<div class="tylko_int"><a href="http://lula.pl/lula/10,90107,10140041,Jak_zrobic_opaske_z_warkocza_.html">Jak zrobić opaskę z warkocza?</a><div><object style="visibilty:visible" type="application/x-shockwave-flash" data="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" id="embed_player_1" width="480" height="303"><param name="wmode" value="opaque" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="FlashVars" value="m=http://serwisy.gazeta.pl/getDaneWideo?xx=10140041%26xxd=90107&f=https://bi.im-g.pl/im/&e=1&pid=embed_player_1" /><param name="movie" value="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" /><param name="allowFullScreen" value="true"/></object></div></div>

7 najmodniejszych spsobów na fryzurę z warkoczem

Fryzury z warkoczem

Więcej o: