Elegancka fryzura w 5 minut - w stylu Jessiki Alby

Wykonanie efektownej fryzury nie zawsze wymaga dużo czasu i skomplikowanych umiejętności. Doskonałym tego przykładem jest Jessika Alba.

Brak pomysłu na uczesanie - to dla kobiet codzienność. Większość z nas w obawie przed stratą czasu, każdego dnia czesze się dokładnie tak samo. Fryzura nam się nudzi, ale nie wiemy, co i jak zmienić.

Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne, a na uczesanie nie musimy tracić całej godziny. Doskonały przykład może stanowić stylizacja ciężarnej Jessiki Alby. Aktorka pojawiła się na premierze filmy Spy Kids 4 w sukience od Dolce & Gabbana, w wysoko upiętym koku, którego wykonanie nie powinno zająć wam więcej niż 5 minut.

Oto instrukcja wykonania fryzury krok po kroku:

1) Rozczesz włosy i rozdziel je na dwie części. Włosy z góry zepnij na górze spinką. Dolną część, możesz zwinąć w banana i dokładnie spiąć spinkami.

2) Zanim zaczniecie - zróbcie przedziałek mocno z boku głowy. Cała tajemnica polega na tym, by włosy ułożyć w formę kontrolowanego bałaganu. Kosmyki możecie lekko podtapirować. Upinajcie je szeroko i wysoko. Niech nachodzą na sam przód włosy i łączą się z grzywką.

3) Jeżeli macie więcej czasu, możecie wcześniej nawinąć włosy na wałki - zyskają wówczas na objętości.

4) Na końcu utrwal fryzurę lakierem.

Spróbujcie! Same się przekonacie, że to naprawdę bardzo proste!

Efektowna fryzura Jessiki Alby

Jessica Alba

Zobaczcie też:

Koloryzacja w stylu Cruelli De Mon - nowa moda?

Nowa moda? Koloryzacja w stylu Cruelli De Mon

Jak podoba wam się fryzura Jessiki Alby?
Więcej o: